ترلو چیست؟

دسته بندی ها : متفرقه مریم برفرنژاد
ترلو چیست

ترلو چیست و چه کمکی به تیم های پروژه می کند؟ رقابت بین شرکت ها در تمام صنایع به طور مداوم در حال افزایش است و روز به روز شدت می گیرد. بنابراین، هر سازمانی تلاش می کند تا خود را به روز نگه داشته و در معرض خواسته های بسیاری از مشاغل و مشتریان خود قرار گیرد، حتی اگر این به معنای تغییر استراتژی ها و فرایندهای آنها و همچنین ساختار سازمانی آنها باشد. این اقدامات نیاز به استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه مناسب دارد تا مناسب رقابت باشد.

وظیفه ترلو چیست

نرم افزار مدیریت پروژه، ابزار محل کار را با ویژگی هایی که امکان انجام چندین وظیفه از جمله کارآمدتر کردن زمانبندی، امکان همکاری و دادن وظایف به اعضا را فراهم می کند، تکمیل می نماید. با استفاده از چنین نرم افزاری، ماهیت سازمان با موفقیت، پروژه محور گردیده و راه را برای نتایج بهتر و تحویل مقرون به صرفه پروژه، هموار می کند. از جمله محبوب ترین ابزارهای مدیریت پروژه آنلاین که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد، ترلو است.

بدون شک ترلو امروزه یکی از برترین نرم افزارهای مدیریت پروژه آنلاین است.

ترلو چیست
ترلو چیست

نقش مدیر و کاربر در ترلو چیست

برای اینکه مدیران پروژه، ایده و نگاه کلی به یک پروژه داشته باشند، باید دیدگاه های مختلفی را در پروژه اعمال کنند. اگرچه ترلو به کاربران خود اجازه می دهد نمای وضعیت و نمای اولویت بندی پروژه را مشاهده کنند، اما ترلو نمی تواند این بازدیدها را به طور همزمان نشان دهد که کاربران را از دیدن یک تصویر کلی از وضعیت پروژه مشخص کند.

در هر صورت، ترلو برای مدیریت پروژه عمومی مناسب ترین است زیرا به سادگی به عنوان ابزاری برای مدیریت وظیفه بصری عمل می کند. خوبی ترلو این است که می توان آن را ارتقا داد تا از طریق Power-Ups آن را به ابزاری سریع تبدیل کرد.

دیدگاه عمومی در مورد کاربرد ترلو

افرادی که از ترلو استفاده کرده باشند ممکن است در توصیف آن بگویند که مانند یک صفحه سفید خالی است که دارای وظایف پس از آن بوده و افرادی که روی آنها کار می کنند می توانند وظایف تعریف شده را مدیریت کنند. برخی نیز معتقد می باشند که ترلو برای پروژه های کوچکتر کارایی دارد و ممکن است برای تجسم پروژه ای که با کارهای متعددی سروکار دارد چندان مفید نباشد.

ترلو چیست

آیا برای پروژه های بزرگ کاربرد دارد؟

حقیقت این است که ترلو در مقایسه با سایر نرم افزارهایی که سیستم های پیام رسان داخلی دارند، خیلی قوی نیست. ترلو فقط به کاربران خود اجازه می دهد تا برای همکاری، در پشت کارت های ایجاد شده به عنوان وظیفه نظرات خود را اعمال کرده یا وضعیت آن کارت را تغییر دهند. برای تحویل موفقیت آمیز پروژه، اغلب لازم است مدیران پروژه با سایر سیستم های مدیریت پروژه هماهنگ شده و با قالب های مختلف فایل کار کنند.

کاربرد برای مدیریت عمومی پروژه

 ترلو فقط برای مدیریت عمومی پروژه مناسب است. برای سازمان های کوچکی که مدیریت عمومی پروژه را انجام می دهند، با کارهای کمتری مواجه هستند، تیم های کاری کوچکتری دارند و از یک برنامه ساده تر پیروی می کنند. با پیچیدگی بیشتر پروژه ها و بزرگتر شدن تیم ها، بهتر است از یک نرم افزار پیچیده مدیریت پروژه استفاده کنید.

سخن پایانی

ترلو یک نرم افزار فوق العاده برای مدیریت پروژه نیست. برای اینکه ترلو یک نرم افزار مدیریت پروژه کاملاً برجسته باشد، باید کاربران خود را قادر به انجام کارهایی فراتر از همکاری و مدیریت وظایف کند. همچنین به کاربران خود این امکان را می دهد تا زمان و هزینه های خود را کنترل کرده و به آنها کمک کنند تا مطمئن شوند در بودجه و محدوده زمانی خود کار می کنند.

منبع

مریم برفرنژاد
مریم برفرنژاد

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :