پنالتی های گوگل چیست و به چه معناست؟

دسته بندی ها : تکنولوژی, سئو, مقالات پریا اصبری
همه چیز در مورد گوگل پنالتی

احتمالاً با پنالتی در ورزش های حرفه ای آشنا هستید، اگر بازیکنی کاری غیرورزشی انجام دهد یا قوانین بازی را زیر پا بگذارد، اغلب به خاطر اعمال خود جریمه می شوند. بسته به شدت نقض، حتی ممکن است از بازی حذف شوند یا برای مدتی از بازی معلق شوند. پنالتی های گوگل بسیار شبیه به جریمه های ورزشی است؛ ما در این پست همه چیز در مورد گوگل پنالتی را آورده ایم تا با این مشکل فجیح مواجه نشوید.

جریمه ‌های گوگل همیشه به‌ صورت دستی اعمال نمی‌ شوند و ممکن است بر روی وب ‌سایت‌ هایی که توسط کسانی ساخته شده‌ اند که نمی‌ دانند چه اشتباهی انجام داده‌ اند، تأثیر می ‌گذارند، اما همچنان می ‌توانند بر عملکرد سایت در نتایج جستجو تأثیر بگذارند.

جریمه گوگل چیست؟

جریمه های گوگل مجازات ها یا اثرات منفی هستند که به رتبه بندی گوگل یک وب سایت لطمه می زند یا حتی آنها را به طور کامل از نتایج جستجو حذف می کند. اگر گوگل مشکوک باشد که یک وب سایت سیاست های خود را نقض کرده است یا از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کند، ممکن است جریمه ای صادر کند. گوگل جریمه ها را به صورت دستی و همچنین الگوریتمی اعمال می نماید.

همه چیز در مورد گوگل پنالتی

جریمه گوگل به این معنی است که سایت شما یا دیگر در نتایج جستجو فهرست نشده است یا رتبه شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما به شدت کاهش یافته است. وقتی سایت شما توسط گوگل جریمه می شود، مخاطب هدف شما نمی تواند آن را پیدا کند و هنگامی که برای مخاطب هدف خود نامرئی هستید، ترافیک و در نهایت درآمد شما کاهش می یابد.

ممکن است برای هر وب سایتی اتفاق بیفتد. جریمه گوگل می تواند نتیجه تلاش های خوب و صادقانه برای بهبود رتبه سایت شما باشد. اما به محض دریافت جریمه گوگل، بازگرداندن رتبه خوب خود و بازگشت به لطف گوگل آسان نیست.

امن اس اس ال می تواند به شما کمک کند تا از جریمه Google دور بمانید، ما توسط یک تیم اختصاصی سایت شما را بررسی می‌ کنیم و تغییرات لازم را انجام داده و در نهایت دوباره شما را در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار می دهیم.

دلیل پنالتی گوگل چیست؟

وظیفه گوگل ارائه مرتبط ترین نتایج جستجو است، از دیدگاه گوگل، هر وب سایتی که سعی در دستکاری نتایج جستجو داشته باشد به محصول گوگل آسیب می رساند، در نتیجه اگر گوگل نتایج غیر مفیدی را ارائه دهد یا به کاربرانش تجربه منفی بدهد، محبوبیت خود را از دست می دهد.

جریمه گوگل نتیجه یک الگوریتم بسیار تکامل یافته و دائما در حال تغییر است که گوگل از آن برای خزیدن و بازرسی وب سایت ها استفاده می کند. در حالی که برخی از اقدامات خاص وجود دارد که می تواند منجر به جریمه های فوری توسط یک کارمند Google شود، اقدامات دیگری وجود دارد که به صورت عمومی تبلیغ نمی شوند یا برخی از آنها می توانند منجر به کاهش رتبه بندی شوند که در طول زمان اتفاق می افتد. این کار برای محافظت از گوگل در برابر وب سایت هایی است که سعی در پیشی گرفتن از آن یا دستکاری بیشتر نتایج آن دارند.

جریمه های گوگل

برای اطمینان از اینکه سایت شما جریمه گوگل دریافت نمی کند، مطمئن شوید که در سایت شما موارد زیر وجود ندارد:

 • نرم افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یا ویروس ها
 • لینک ها یا متن های مخفی
 • Cloaking (نمایش نسخه متفاوتی از یک صفحه وب به روبات های موتور جستجو)
 • تغییر مسیرهای فریبنده (زمانی که بازدیدکننده به طور خودکار به صفحه دیگری بدون کلیک کردن روی چیزی منتقل می شود)
 • صفحاتی که با کلمات کلیدی نامربوط بارگذاری شده اند
 • پر کردن کلمه کلیدی
 • مقدار قابل توجهی از محتوای تکراری
همه چیز در مورد گوگل پنالتی

کلام آخر

برای اینکه همه چیز در مورد گوگل پنالتی را متوجه شوید، لازم است با یک وب مستر مشورت کنید، امن اس اس ال به عنوان یک شرکت سئو کار، تمام روش های مثبت را به کار می گیرد تا سایت شما را از آسیب های احتمالی دور نگه دارد و در صفحات برتر گوگل نمایش داده شود؛ برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :