مزیت های وبلاگ نویسی

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
وبلاگ نویسی

هدف اصلی وبلاگ ها و وبلاگ نویسی این بود که افراد زندگی شخصی خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند، شبیه به یک مجله آنلاین. در طول دهه گذشته، وبلاگ نویسی از اهداف شخصی تر به حرفه ای تر تبدیل شده است. به جای اینکه افراد صرفاً برای دوستان و خانواده خود بنویسند، برای عموم نوشته و برند شخصی و تجارت خود را تبلیغ می کنند. در این پست، ما قصد داریم به دلایل معمولی که چرا مردم شروع به این کار کردند و مزایای آن را بررسی می کنیم، پس ما را همراهی نمایید.

چرا مردم وبلاگ می نویسند؟

برای به اشتراک گذاشتن اشتیاق خود

وقتی به چیزی علاقه دارید، می خواهید آن را با دنیا به اشتراک بگذارید، علاقه به ماهیگیری، عکاسی یا بازاریابی. وبلاگ نویسی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن این اشتیاق است.

برای آموزش دیگران

اگر شما فردی هستید که عاشق تدریس هستید، این کار می تواند بستری برای آموزش افرادی باشد که به حوزه های تخصصی شما علاقه مند هستند.

برای قرار گرفتن در معرض دید

صاحبان مشاغلی که وبلاگ می نویسند، به طرق مختلفی در معرض دید کسب و کار خود قرار می گیرند. ایجاد محتوای وبلاگ به طور منظم برای وب سایت، چیز جدیدی برای ایندکس به گوگل می دهد، بنابراین دید وب سایت شما را در نتایج جستجو افزایش می دهد. ایجاد محتوای وبلاگ برای سایر نشریات در صنعت شما این فرصت را به مخاطبان جدید و مرتبط می دهد تا شما و کسب و کارتان را کشف کنند. این قرار گرفتن به شما ترافیک بیشتری می دهد که می توانید آن را به سرنخ و مشتری تبدیل کنید.

برای رتبه بندی در موتورهای جستجو

همانطور که قبلا ذکر شد، وبلاگ شما به طور منظم محتوای جدیدی را به گوگل می دهد تا فهرست شود. شما می توانید از هر قسمت از محتوا برای رتبه بندی کلمات کلیدی خاصی استفاده کنید که مخاطبان هدف شما را به وب سایتتان جذب می کند.

مزیت های وبلاگ نویسی

این حرفه در 10 تا 15 سال گذشته به افراد و شرکت های زیادی کمک کرده است. امروزه میلیون ها وبلاگ در سرتاسر جهان به صورت آنلاین وجود دارد!

1. شما می توانید هویت آنلاین خود را مدیریت کنید

هم افراد و هم کسب و کارها اطلاعات خود را به صورت آنلاین ارسال می نمایند. وقتی کسی نام شما را جستجو می کند چه اتفاقی می افتد؟ یکی از مزایای وبلاگ ها این است که به شما امکان می دهد هویت آنلاین خود را بسازید و کنترل کنید.

2. چیزهای جدیدی یاد خواهید گرفت

شما نه تنها هنگام وبلاگ نویسی به دیگران آموزش می دهید. در مورد جایگاه خودتان نیز بیشتر خواهید آموخت. شما همچنین در مورد سایر زمینه ها، مانند بازاریابی آنلاین، بدون توجه به آنچه می نویسید، چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت.

چه بخواهید چه نخواهید، مقدار مشخصی از دانش بازاریابی وجود دارد که برای افزایش ترافیک وبلاگ خود به آن نیاز دارید. دانش شما در مورد بازاریابی ایمیلی، بازاریابی موتورهای جستجو و بازاریابی رسانه های اجتماعی به رشد خود ادامه خواهد داد.

3. مهارت های نوشتاری خود را بهبود خواهید داد

هر چه بیشتر کاری را انجام دهید، در آن مهارت بیشتری به دست می آورید. نوشتن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

4. می توانید در یک زبان جدید مهارت پیدا کنید

در مورد یادگیری و بهبود مهارت های خود صحبت می کنیم، اگر می خواهید زبان دومی یاد بگیرید، وبلاگ نویسی راهی است که باید انجام دهید. کسانی از شما که به زبان غیر مادری وبلاگ می نویسید، در آن زبان مهارت بیشتری پیدا خواهید کرد.

شما فرصتی برای تعامل با دیگرانی که به زبان جدید صحبت می کنند از طریق نظرات و مشارکت در رسانه های اجتماعی خواهید داشت.

5. می توانید دانش فنی کسب کنید

این روزها ابزارها و فرآیندهای نیمه خودکار زیادی به صورت آنلاین برای افراد تازه کار اینترنتی در دسترس هستند. و می توانید با خواندن اطلاعات آنلاین یا تماشای آموزش های ویدیویی نحوه استفاده از آنها را بیاموزید.

6. با افراد جدید ارتباط برقرار خواهید کرد

یکی از بزرگترین مزایای وبلاگ نویسی ارتباط با دیگران است.

7. شما به عنوان یک متخصص معرفی خواهید شد

کارشناسان واقعی هرگز نیازی ندارند که خود را متخصص بنامند. دیگران این کار را برای شما انجام خواهند داد. همانطور که در جایگاه خود شناخته می شوید، از شما دعوت می شود تا در مصاحبه ها و پست های وبلاگی که نکات یا توصیه های تخصصی را گردآوری می کنند، شرکت نمایید.

وبلاگ نویسی

کلام آخر

امروزه با وبلاگ نویسی می توانید، مزیت های فراوانی به دست آورید و صفحه اینترنتی خود را بهبود بخشید. ما در امن اس اس ال می توانیم به شما در محتوا و وبلاگ نویسی کمک کنیم.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :