Bucket brigade چیست ؟

دسته بندی ها : سئو مریم حسین جانی
bucket brigade

 bucket brigade  یکی از تکنیک های مورد تائید گوگل می‌باشد که روی سئو سایت تاثیر خیلی خوبی دارد.  اگر می‌خواهید بدانید bucket brigade چیست و چه اهمیتی در سئو سایت دارد این محتوا برای شما بسیار مفید وکاربردی خواهد بود.  

 bucket brigade  یعنی استفاده از کلمات وعبارت هایی در محتواهای یک وب‌سایت که کاربر را برای خواندن ادامه متن تشویق کند. این عبارات و کلمات باید جذاب و گیرا  باشند و کاربر متوجه این تکنیک شما نشود. نمونه هایی از bucket brigade عبارتند از : در واقع، به زبان ساده، خوب است بدانید که، در نتیجه، اکنون، اما صبر کنید، با این اوصاف و …

پس به کلمات و عبارت های پنهانی که نویسندگان محتوا برای علاقه مندی کاربر استفاده می کنند تا کاربر مدت زمان بیشتری از مطالب سایت استفاده کند را bucket brigade  می گویند. فراموش نکنید که از این عبارات نباید خیلی زیاد استفاده نمایید زیرا ممکن است محتوا را بسیار خسته کننده جلوه دهید و تعادل متن را بر هم بزنید.

همان طور که احتمالا می دانید گوگل آنالیتیکس یا  Google Analyticsابزار تحلیل‌گر گوگل است، این ابزار تحلیل‌ رایگان است و می تواند اطلاعات بسیار مفیدی مانند بازدیدها، رفتار کاربران، نرخ تبدیل و حتی مدت زمان ماندن کاربر در سایت را در اختیار صاحبان وب‌سایت ها قرار دهد. این اطلاعات میتواند برای بهبود کیفیت سایت بسیار اهمیت داشته باشد. همچنین به شما کمک کند رتبه سایت خود را افزایش دهید و بیزینس خود را رونق فراوان ببخشید.

اهمیت گوگل آنالیتیکس و bucket brigadeچیست ؟

اگر شما نویسنده محتوا هستید به موارد زیر توجه کنید.

این کلمات و عبارات پنهان می‌توانند به شما کمک کنند تا نوعی ارتباط عاطفی با خواننده ایجاد کنید و او را تشویق نمایید از محتوای شما به طور کامل استفاده کند و یا حتی تمایل پیدا کند محتواهای دیگر  وب‌سایت شما را نیز مطالعه نماید.

bucket brigade چیست

هدف نویسندگان از استفاده از bucket brigade چیست ؟

از bucket brigade میتوان  برای وقتی که می خواهید دو موضوع یا دو پاراگراف را به هم متصل نمایید، استفاده کنید.

وقتی هدف از تولید محتوا، فروش محصول یا خدماتی باشید شما باید از کلمات و عباراتی استفاده کنید که کاربر را جذب نماید تا توضیحات شما در مورد کالا یا خدمات را بخواند تا بتواند برای خرید تشویق شود.

اهمیت bucket brigade چیست ؟

Bucket brigade خواننده را تشویق می کند تا به وب سایت توجه کافی نماید.

Bucket brigade برای پست های مکالمه مناسب است

Bucket brigade  به شما در ارتباط عاطفی با مخاطب کمک کند.

این عبارات در همه شکل ها و اندازه ها عرضه می شوند.

شما باید بتوانید با استفاده از تصاویر و مطالب به روز و جدید محتواهای خود را جذاب نمایید و حالا که پاسخ سوال bucket brigade چیست را متوجه شدید می توانید از این تکنیک در محتواهای خود استفاده نمایید و تاثیر مثبت آن را حتی بر سئو سایت خود مشاهده کنید.

در مجموع نتیجه این است که کاربران همیشه از محتواهای با کیفیت و مفید استفاده می‌کنند همین طور که می‌دانید این محتوا ها تاثیر زیادی در ترافیک سایت شما و همچنین افزایش رتبه پیج آتوریتی وب سایت شما دارد. این تکنیک یکی از روش های مورد تائید گوگل برای افزایش رتبه وب سایت شماست و همچنین تاثیر خیلی خوبی روی سئو سایت شما دارد. پس از این تکنیک به درستی در محتواهای خود استفاده کنید.

منبع

سما حسین جانی
مریم حسین جانی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :