سئو خارجی سایت چیست؟

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت فرآیندی است که به سایت امکان نمایش بیشتر در موتور جستجو حین انجام فرآیند سئو می دهد. سئوی خارجی، همانطور که از نام آن پیداست، فرآیندی است که شامل مداخلات خارجی در وب سایت می شود. به لطف این مداخلات، شناسایی وب سایت در اسکن آسان تر می شود. سئو (بهینه سازی موتور جستجو) سیستمی است که به وب سایت ها کمک می کند در موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشند.

فرآیند بهینه سازی

فرآیند بهینه سازی به دو صورت داخلی و خارجی انجام می شود. سئوی داخلی و سئوی خارجی فرآیندی است که در مناطق مختلف سایت اعمال می شود اما هدف یکسانی را دنبال می کند. این دو فرآیند به وب سایت راه اندازی شده کمک می کند تا در رتبه اول نتایج جستجو قرار گیرد.

سئو خارجی سایت

سئوی خارجی سایت

فرآیند تبلیغاتی است که سایت را قادر می سازد در رسانه های دیجیتال شناخته شود. همچنین به شما کمک می کند تا بین سایت خود و سایر سایت ها پیوند برقرار کنید.

فرآیند سئو خارجی چگونه انجام می شود؟

این فرآیند وب سایت شما را قادر می سازد تا در پلتفرم دیجیتالی تبلیغ شود. اولین مورد از مطالعات سئو خارجی ایجاد مقالات تبلیغاتی و انتشار این مقالات است. نوشتن مقالات تبلیغاتی مناسب برای حوزه تجاری شما عاملی است که تأثیر مثبتی بر خزیدن سایت در موتورهای جستجو دارد.

یکی دیگر از مطالعات سئو خارجی، بک لینک سازی است که به عنوان فرآیند دریافت لینک از سایت های دیگر بیان می شود. می توانید لینک را از تصویر یا محتوا دریافت کنید. با این حال، مطمئن شوید که کیفیت سایتی که به آن لینک می دهید بالا باشد.

چگونه این کار را انجام دهیم؟

سئو خارجی سایت را می توان به عنوان یک حرکت استراتژیک برای وب سایت در نظر گرفت. در واقع، تمام عملیات سئو که در سایت خود انجام خواهید داد، استراتژی هایی هستند که به شما امکان می دهند در دنیای دیجیتال جایگاهی کسب کنید.

ضمن بهینه سازی وب سایت، کار سئو خارجی نیز باید انجام شود. سئوی خارجی و همچنین سئو داخلی تضمین می کند که وب سایت با وضوح بیشتری در نتایج جستجو ظاهر می شود و رتبه بالاتری دارد.

عملیات سئو خارجی سایت:

 • مطالعات متا
 • مطالعات بک لینک
 • مطالعات نشانک گذاری اجتماعی
 • Human.txt مطالعات
 • Robots.txt مطالعات
 • کلمه کلیدی
 • تمرکز بر مطالعات کلمات کلیدی
 • مقاله اصلی

یکی دیگر از عناصر دخیل در فرآیند سئو خارجی سایت، رتبه بندی H1، H2، H3 … است. این تگ های اضافه شده به سرفصل ها باید به صورت متوالی در آن ها اعمال شوند. ایجاد یک برچسب عنوان به وب سایت اجازه می دهد تا به راحتی پیدا شود. قابلیت اطمینان، کیفیت و خدمات سایت با امتیاز بالا توسط سئو افزایش می یابد.

جایگاه بک لینک در فرآیند سئو خارجی سایت

سئوی خارجی فرآیندی است که در زمینه های کاری مختلف در وب سایت اعمال می شود. اگر می خواهید وب سایت شما بهتر شود، باید از Backlink استفاده کنید. بک لینک چیست؟ بک لینک فرآیند دریافت لینک از هر وب سایت سازگار با سئو و با کیفیت بالا است. این فرآیند همچنین می تواند از طریق یک متن یا تصویر باشد. بک لینکی که به دست می آید امتیاز خزیدن سئوی وب سایت شما را افزایش داده و بر رتبه آن در نتیجه جستجو تأثیر می گذارد.

بک لینک دریافتی نباید به صورت تصادفی انتخاب شود.

کلام آخر

برای سئو خارجی سایت لازم است اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشید. ما در امن اس اس ال می توانیم به شما کمک کنیم تا رتبه بالایی در موتورهای جستجو داشته باشید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :