چگونگی تولید محتوا با رعایت نکات سئو

دسته بندی ها : سئو پریا اصبری
تولید محتوا بر اساس سئو

همان طور که می دانیم، بدون سئو ممکن است محتوای شما در صفحه 50 نتایج جستجو گم شود و در نتیجه ترافیک در آن صفحات کمتر خواهد بود. پس تولید محتوا بر اساس سئو یکی از مسائل مهم برای افزایش بازدید می باشد.

نکات مهم برای تولید محتوا بر اساس سئو

1. برای مخاطبان خود بنویسید

محتوایی بنویسید که مطابق با علایق بازار هدفتان باشد. لازم نیست تمام پست ها در مورد محصول یا خدماتتان نوشته شود، اما مهم است که محتوای شما مرتبط با صنعت شما انتخاب گردد. با تولید محتوا بر اساس سئو که جالب و آموزنده است، خود و شرکتتان را به عنوان یک متخصص در صنعت مطرح نمایید.

2. از تیتر های جذاب استفاده کنید

قدرت یک عنوان موثر در سئو را دست کم نگیرید. عناوینی بنویسید که واضح، جالب و غنی از کلمات کلیدی باشند. علاوه بر یک عنوان عالی، همچنین مطمئن شوید که توضیحات متا شما جالب بوده و موضوع مقاله را توضیح دهد. به خاطر داشته باشید که عنوان و توضیحات متا شما همان چیزی است که در نتایج جستجو نشان داده می شود.

3. استفاده از عبارات غنی از کلمات کلیدی

از عبارات مرتبط و غنی از کلمات کلیدی در سرفصل ها و همچنین در سرتاسر محتوای خود استفاده کنید تا هم خوانندگان و هم موتور های جستجو متوجه شوند که پست شما در مورد چه چیزی است، اما تعداد زیاد کلمات کلیدی نه تنها خوانندگان شما را دل زده می کنند بلکه می تواند منجر به جریمه موتور های جستجو برای پر کردن کلمات کلیدی شود.

4. ساختار پست های خود را تنظیم کنید

محتویات پست شما ممکن است عالی باشد، اما می تواند در قالبی ناسازگار و ناکارآمد قرار داشته باشد. تقسیم کردن محتوا ی خود به پاراگراف‌ های کوچک‌ تر با سر فصل و تیتر، خواندن را برای کاربران شما آسان می نماید. استفاده از سلسله‌ مراتب تگ مناسب هنگام برچسب‌ گذاری سر فصل‌ ها (H1 برای عنوان، H2 برای زیرنویس) جهت حفظ ساختار مناسب مقاله مهم است.

5. ترکیب تصاویر

پست های خود را با تصاویر برجسته کنید. افزودن یک تصویر به همراه پست وبلاگ می تواند تاثیر زیادی بگذارد. علاوه بر تبلیغ وبلاگ‌ های شما در سایر کانال ‌های رسانه ‌های اجتماعی، پست‌ های حاوی تصاویر نیز می‌ توانند پین شوند و راه دیگری برای ترافیک به وب‌ سایت شما اضافه کنند.

6. اشتراک گذاری محتوا با رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی ابزار قدرتمندی هستند که می توانند به افزایش دسترسی به محتوا ی شما و ترویج اشتراک گذاری کمک کنند.

7. پیاده سازی Google Authorship

Google Authorship یک راه سریع و آسان برای پیوند دادن محتوا به یک نویسنده خاص است، تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب +Google می باشد تا مقالات شما به‌ عنوان تکه‌ های غنی در نتایج جستجو ظاهر ‌شوند و شامل عکس نویسنده همراه با عنوان مقاله هستند.

8. ایجاد پیوند طبیعی

پیوند دادن به مقالات یا وب سایت خود در پست شما تضمین می کند که اگر مقاله شما توسط سایت دیگری انتخاب شده باشد، به وب سایتتان پیوند داده می شود. ایجاد محتوا ی عالی به افزایش قابلیت اشتراک‌ گذاری و احتمال لینک دادن سایر وب‌ سایت ‌ها به آن کمک می ‌کند.

تولید محتوا بر اساس سئو

کلام آخر

هم سئو و هم نوشتن محتوا قطعات مهمی برای پازل هستند، بنابراین استفاده از تکنیک‌ های با کیفیت برای اطمینان از ترافیک و تعامل بیشتر در وب‌ سایت‌ مهم است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا بر اساس سئو با ما در تماس باشید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :