بررسی تولید محتوا در سایت

دسته بندی ها : تکنولوژی, سئو, مقالات پریا اصبری
تولید محتوا در سایت

محتوا به عنوان آهن ربای سایت عمل می کند و یکی از مهم ترین ابزارها برای کمک به دستیابی اهداف بازاریابی شرکت شما می باشد. چه به دنبال یک طراحی مجدد کامل وب سایت باشید و چه بخواهید سایت فعلی خود را بهبود بخشید، داشتن یک استراتژی محتوای قوی بسیار مهم است. ما در این مقاله مراحل تولید محتوا در سایت را برایتان آورده ایم.

1. وب سایت شما باید توضیح دهد که چگونه خدمات و فرآیند شما ارزشی برای مشتریان فراهم می کند.

2. ممیزی محتوای وب سایت را انجام دهید

قبل از شروع ایجاد محتوای جدید، باید مشخص کنید که چه محتوایی در حال حاضر دارید و چه محتوایی باید دوباره نوشته شود؟ چه قطعاتی از محتوا عملکرد خوبی دارند؟

3. هر یک از شخصیت های خود را هدف قرار دهید

هنگام تولید محتوا در سایت، شرکت ها اغلب به آنچه می خواهند بگویند، به جای آنچه مخاطبانشان می خواهند بخوانند، فکر می کنند که این کار به ضرر سایت شما خواهد بود.

4. نقشه تولید محتوا در سایت

وب سایت شما باید دارای محتوای متنوعی باشد. به عنوان مثال، یک وبلاگ ابزاری عالی برای ایجاد آگاهی، آموزش و پاسخ به سؤالات کلی در مورد خدمات یا صنعت شما است.

5. محتوای ضروری را درج کنید

با داشتن یک استراتژی محتوای قوی، هر قسمت از محتوای وب سایت شما هدف و مخاطب خاصی خواهد داشت. مردم از اینترنت برای انجام تحقیقات و کشف اطلاعات در مورد موضوعات مختلف استفاده می کنند. مطمئن شوید که از محتوای وب سایت خود به عنوان فرصتی برای آموزش مشتریان در مورد روندها و سؤالات رایج در صنعت، استفاده نمایید. در زیر برخی از مطالب ضروری تولید محتوا در سایت را آورده ایم:

 • مقاله آموزشی
 • محتوای برتر (به عنوان مثال، کاغذهای سفید، کتاب های الکترونیکی)
 • اطلاعات و قابلیت ها
 • مطالعات پروژه و نمونه کارها
 • توصیفات مشتری
 • صفحه جذاب «درباره ما» با جدول زمانی تاریخ
 • صفحه نمای کلی تیم
 • ویدیوها (می تواند فرهنگ شرکت، توصیفات مشتری و غیره را نشان دهد)

6. یک نسخه وب جذاب بنویسید

برای ایجاد نسخه ای که مخاطبان شما را آگاه می کند، آموزش می دهد و راهنمایی می نماید، وقت بگذارید. تمرکز اصلی شما باید کیفیت باشد، نه کمیت. اطلاعات جالب و مرتبطی را به اشتراک بگذارید که برای مخاطبان شما ارزشمند باشد. آمار، تحقیق و نقل قول ‌ها روش‌ های مؤثری برای افزودن محتوا شما هستند.

۷- از زبان مناسب استفاده کنید

همانطور که شروع به نوشتن محتوای خود می کنید، ضروری است که به زبان مخاطب خود صحبت نمایید. اگر مخاطبان شما فنی تر هستند، می توانید از زبان فنی در محتوای خود استفاده کنید.

8. یک برنامه زمان بندی محتوا ایجاد کنید و برای سئو بهینه سازی نمایید

هنگامی که نوع محتوای مورد نیاز خود را مشخص کردید، سازماندهی آن و ایجاد یک برنامه استراتژیک برای انجامش ضروری است.

برای اهداف سئو، مطمئن شوید که تعداد کلمات حداقل به 800 کلمه برسد. شما همچنین می خواهید کلمات کلیدی مرتبط پرطرفدار را برای تولید محتوا در سایت اضافه کنید.

9. افراد مناسب را تعیین کنید

بخشی از برنامه زمانی شامل ایجاد فرآیندی برای نوشتن محتوا می باشد. بهتر است افرادی را در شرکت خود به عنوان مسئول مشارکت در محتوا تعیین کنید.

جهت راه اندازی سایت کلیک نمایید.

10. اندازه گیری و پیگیری عملکرد

کلید داشتن یک استراتژی محتوای وب قوی، مرتبط نگه داشتن آن با مخاطبان است. این به معنای ارزیابی و ردیابی مداوم عملکرد محتوا می باشد.

تولید محتوا در سایت

استراتژی تولید محتوا در سایت ضروری است

کلام آخر

داشتن یک استراتژی محتوای وب سایت قوی در چشم انداز دیجیتالی امروزی حیاتی است. با دنبال کردن این مراحل، در مسیر موفقی برای ایجاد محتوای وب سایت هستید که باعث افزایش ترافیک و ایجاد سرنخ برای کسب و کار شما می شود.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :