پنالتی های گوگل چیست و به چه معناست؟

دسته بندی ها : تکنولوژی, مقالات پریا اصبری
گوگل پنالتی

احتمالاً با پنالتی در ورزش های حرفه ای آشنا هستید. اگر بازیکنی کاری غیرورزشی انجام دهد یا قوانین بازی را زیر پا بگذارد، اغلب به خاطر اعمال خود جریمه می شود. بسته به شدت نقض، حتی ممکن است از بازی حذف شوند یا برای مدتی از بازی معلق شوند. گوگل پنالتی بسیار شبیه به جریمه های ورزشی است. این جریمه‌ ها می‌ توانند بر عملکرد یک سایت در نتایج جستجو و فراتر از آن تأثیر بگذارند.

گوگل پنالتی چیست؟

جریمه های گوگل مجازات ها یا تاثیرات منفی هستند که به رتبه بندی یک وب سایت لطمه می زند یا حتی آنها را به طور کامل از نتایج جستجو حذف می کند. اگر گوگل مشکوک باشد که یک وب سایت خط‌مشی‌ های خود را نقض کرده یا از تکتیک‌ های سئو کلاه سیاه استفاده می‌ کند، ممکن است جریمه ‌ای صادر کند. گوگل جریمه ها را به صورت دستی و همچنین الگوریتمی اعمال می نماید.

پنالتی گوگل به معنای دردسر است

جریمه گوگل به این معنی است که سایت شما یا دیگر در نتایج جستجو فهرست نمی شود یا رتبه شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما به شدت کاهش یافته است. وقتی سایت شما توسط گوگل جریمه می شود، کاربرانتان نمی توانند شما را پیدا کنند و در نتیجه ترافیک و درآمدتان کاهش می یابد.

amnssl می تواند به شما کمک کند تا جریمه Google را از بین ببرید. ما یک تیم اختصاصی داریم که سایت شما را بررسی می‌کند و تغییرات لازم را انجام می ‌دهد تا دوباره شما را در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار دهد.

چرا سایت ها جریمه گوگل می شوند؟

وظیفه گوگل ارائه مرتبط ترین نتایج جستجو است. از دیدگاه گوگل، هر وب سایتی که سعی در دستکاری نتایج جستجو داشته باشد، به گوگل آسیب می رساند.

گوگل پنالتی نتیجه یک الگوریتم بسیار تکامل یافته و دائما در حال تغییر است که گوگل از آن برای خزیدن و بازرسی وب سایت ها استفاده می کند.

جریمه های گوگل

 • برای اطمینان از اینکه سایت شما جریمه گوگل دریافت نمی کند، مطمئن شوید که سایت شما دارای موارد زیر نیست:
 • نرم افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یا ویروس ها
 • لینک ها یا متن های مخفی
 • Cloaking (نمایش نسخه متفاوتی از یک صفحه وب به روبات های موتور جستجو)
 • تغییر مسیرهای فریبنده (زمانی که بازدیدکننده به طور خودکار به صفحه دیگری بدون کلیک کردن روی چیزی منتقل می شود)
 • صفحاتی که با کلمات کلیدی نامربوط بارگذاری شده اند
 • پر کردن کلمات کلیدی
 • مقدار قابل توجهی از محتوای تکراری

فهرست جریمه Google گسترده است؛ این جریمه ‌ها با هر اقدامی که یک وب‌ سایت برای فریب دادن موتور جستجو انجام می ‌دهد یا به نوعی به تجربه کاربر آسیب می‌ رساند، ایجاد می ‌شود.

حذف پنالتی گوگل همیشه آسان نیست. مهم است بدانید که دو نوع مجازات وجود دارد: دستی و الگوریتمی.

جریمه های دستی توسط یک کارمند Google صادر می شود. اگر وب سایت شما کاری خلاف شرایط خدمات Google انجام داده باشد، جریمه می شوید. در این حالت باید از Google درخواست تجدید نظر کنید تا وب‌ سایتتان را در نتایج موتور جستجو قرار دهد.

از سوی دیگر، جریمه الگوریتمی به صورت خودکار و بدون دخالت دستی گوگل اتفاق می افتد.

گوگل پنالتی

کلام آخر

پس پنالتی گوگل، جریمه ای است که به کسب و کار شما آسیب می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان ما مشورت کنید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :