سئو خاکستری یا سئو کلاه خاکستری چیست؟

دسته بندی ها : سئو نفیسه رفیع پور
سئو خاکستری

سئو خاکستری یا سئو کلاه خاکستری یک عمل سئو است که از سئو کلاه سفید خطرناک تر است، اما ممکن است باعث شود سایت شما از موتور های جستجو و سایت های وابسته به آن ها منع شود یا نشود. به طور کلی، شیوه های سئو کلاه خاکستری در دسته کلاه سیاه یا کلاه سفید قرار نمی گیرد زیرا شرایط خدمات مربوط به این موضوع نامشخص است. در این آموزش، شما پاسخ سوالات زیر را دریافت خواهید کرد:

سئو خاکستری چیست؟

چرا مهم است؟

سئو خاکستری برای شما باید به چه معنا باشد؟

Gray SEO چیست؟

سئو خاکستری در وسط SEO کلاه سفید و کلاه سیاه قرار دارد. در حالی که استفاده از روش های کلاه خاکستری برای بهینه سازی موتور های جستجو در وب سایت خطرناک است، متخصصان می توانند راهی برای ایجاد تعادل پیدا کنند. با این حال، مهم است که شما کاملاً از آنچه باید و چگونه باید انجام دهید مطمئن باشید.

برخی از تکنیک های متداول سئو کلاه خاکستری

 • روپوش
 • محتوای تکراری
 • خرید دامنه های قدیمی
 • خرید لینک
 • اتوماسیون رسانه های اجتماعی

ایجاد لینک سئو خاکستری یک تکنیک SEO نسبتاً محبوب است. بسیاری از متخصصان از این روش برای افزایش دید آنلاین وب سایت های تازه ایجاد شده استفاده می کنند.

متخصصان این کار را با استفاده از تکنیک های زیر انجام می دهند:

1. خرید پیوند ها: پیوند هایی که به راحتی می توانند بر رتبه صفحات تأثیر بگذارند. این تکنیک موثر است زیرا تشخیص پیوند های پولی در صورت استفاده ماهرانه چندان آسان نیست.

2. پیوند سازی خودکار: استفاده از روش های خودکار به شما کمک می کند پیوند های هرزنامه را کنترل کنید. به علاوه ابزار های موثر بسیاری برای این نوع پیوند سازی موجود است.

3. صفحه لندینگ: ایجاد یک صفحه لیندینگ همراه تغییرات برای بهینه سازی تبدیل ها.

سئو خاکستری

چرا Gray SEO اهمیت دارد؟

درک صحیح سئو خاکستری بسیار مهم است زیرا می تواند رتبه سایت شما را بدون عواقب منفی ارتقا دهد یا باعث از دست رفتن هزاران نفر از ترافیک شما شود. شیوه ها و شرایط گوگل این ظرفیت را دارد که از نوآوری هوشمندانه و فعالیت های خارج از چارچوب جلوگیری کند. علاوه بر این، Gray SEO به صورت دوره ای تغییر می کند. آنچه که یک سال کلاه خاکستری در نظر گرفته می شود در سال بعد به عنوان سیاه یا شاید کلاه سفید طبقه بندی می شود و این امر برای بازاریابان جستجو بسیار مهم است که از آخرین دسته بندی ها مطلع شوند.

آیا باید از روش های سئو خاکستری استفاده کنید؟

اگر مطمئن نیستید که یک روش خاص دستورالعمل های گوگل را نقض می کند یا خیر، احتمالاً بهتر است از این تاکتیک اجتناب کنید. هر بازاریابی باید ریسک و پاداش را بر اساس شرایط خود ارزیابی کند، اما با الگوریتم های گوگل که همیشه سخت تر و شدید تر می شوند، ایمن ترین مسیر شما به عنوان یک تجارت سئو کلاه سفید است.

منبع

نفیسه رفیع پور
نفیسه رفیع پور

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :