سئو تضمینی: آیا سئو را می توان تضمین کرد؟

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
سئو تضمینی

در این حوزه رقابتی، هر کسب ‌و کاری صرف ‌نظر از اندازه و صنعتش می‌ خواهد به ‌صورت آنلاین با دید ارگانیک بهتر پیشرفت کند. در تلاش برای این کار، صاحبان مشاغل به جستجوی خدمات سئو می‌ پردازند و بیشتر آنها در دام خدمات سئو تضمینی می ‌افتند.

آیا خدمات سئو تضمینی وجود دارد؟ در این پست بررسی خواهیم کرد که آیا سئو را می توان تضمین کرد و تا چه حد می توان آن را انجام داد.

نحوه عملکرد سئو را درک کنید

اولین چیزی که باید بدانید این است که سئو دقیقا چگونه کار می کند و چه کسی آن را کنترل می کند؟ موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و دیگران همیشه الگوریتم جستجوی خود را برای بهبود خدمات و تجربه مشتری به روز می کنند و بخش مهم در مورد تغییرات این است که هیچ کس نمی داند شرکت ها دقیقاً چه چیزی را تغییر داده اند.

یک شرکت سئو می تواند از شیوه های استاندارد پیروی کند و همچنین تغییرات جدید را با توجه به آنچه در مورد به روز رسانی جدید می داند، اعمال کند. در این شرایط، یک شرکت سئو خوب به وضوح به شما می گوید که تمام مراحل استاندارد را برای رتبه بندی یک وب سایت در کلمات کلیدی خاص دنبال می کند، اما تضمینی 100٪ وجود ندارد.

کلمه کلیدی می تواند در صفحه دوم رتبه بندی شود و یا حتی می تواند در جایگاه پنجم یا ششم خود در صفحه اول قرار گیرد. این امر امکان پذیر است اما با توجه به رقابت و اعتبار دامنه وب سایت های رتبه بندی موجود، رتبه بندی کلمات کلیدی بسیار رقابتی در رتبه اول غیر واقعی است.

عوامل متعددی بر عملکرد سئو یک وب سایت تأثیر می گذارد و یک آژانس سئوی خوب همیشه شما را از تغییرات آینده به روز نگه می دارد. با این حال، آنها هرگز خدمات سئو تضمین شده ای را ادعا نمی کنند که می توانند وب سایت شما را در مدت کوتاهی در رتبه اول قرار دهند.

در واقع رتبه بندی در موقعیت های برتر ممکن است، اما برای رسیدن به آن و حفظ موقعیت زمانی که سایت در رتبه اول قرار گیرد، نیاز به زمان و تلاش قابل توجهی است.

موتورهای جستجو در مورد سئو تضمینی هشدار می دهند:

مهمترین دلیلی که چرا باید از خدمات سئو تضمینی اجتناب کنید، موتور جستجو می باشد. در مستندات سئوی مبتدی گوگل، به وضوح ذکر شده است که آژانس سئوی شما باید بتواند جدول زمانی پیشرفت واقعی در نتایج سئو را به شما ارائه دهد و نباید چیزی را تضمین کند.

حتی گوگل نیز اشاره کرده است که اگر یک آژانس یا شخصی چنین خدمات سئو تضمینی را ارائه می دهد، باید شخص دیگری را پیدا کنید. گوگل همچنین نوشت که هیچ شرکتی نباید چنین ادعایی داشته باشد زیرا موتورهای جستجو دائما در حال پیشرفت هستند و تقریباً روزانه تغییرات زیادی در اطراف اتفاق می افتد. بنابراین، اگر قصد دارید یک آژانس سئو حرفه ای استخدام کنید، بررسی کنید که آنها چگونه شما را معرفی می کنند و چه چیزی برای وب سایت شما ارائه می دهند.

چیزی است که نمی توانید آن را کنترل کنید

دومین بخش مهمی که باید از خدمات سئو تضمین شده دوری کنید این است که هیچ کس کنترلی بر رتبه بندی و نتایج موتورهای جستجو ندارد. یک شرکت می تواند ادعا کند که کلمات کلیدی خاصی را در صفحه دوم یا حتی موقعیت های پایین تر در صفحه اول رتبه بندی می کند. اما، شرکت ها به هیچ وجه نمی‌ توانند آن را کنترل نمایند.

به این دلیل است که گوگل و سایر موتورهای جستجو فقط به روز رسانی های اصلی خود را اعلام می کنند که برای همه شناخته شده است. به غیر از این، شرکت ها بایستی روزانه تغییراتی را در الگوریتم خود ایجاد کنند و هیچ به روز رسانی در مورد آنچه تغییر داده اند، منتشر نمی شود. بنابراین، همیشه بهتر است یک آژانس سئو حرفه ای استخدام کنید یا به دنبال یک بسته سئوی خوب باشید که یک جدول زمانی واقع بینانه و انتظارات را به شما ارائه دهد.

سئو تضمینی

کلام آخر

ما در امن اس اس ال پلن های سئو سایت را در اختیارتان قرار می دهیم و با زمان بندی واقعی، سایت شما را در صفحات برتر گوگل می آوریم.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :