بررسی تاثیر هشتگ در سئو

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
هشتگ در سئو

مردم اغلب می پرسند “آیا هشتگ در سئو تاثیر می گذارند؟” یا “آیا هشتگ ها برای سئو خوب هستند؟” همانطور که هشتگ ها محبوب شده اند، آنها بسیار بیشتر از یک پدیده فرهنگ پاپ هستند. توییتر ممکن است مبتکر اصلی این روند بوده باشد، اما اکنون می توانید آن را در همه جا پیدا کنید. اینستاگرام، فیس بوک، پینترست و حتی یوتیوب همگی این مفهوم را پذیرفته اند و هر پلتفرم کار خود را با آن انجام می دهد.

اگر از برچسب ‌ها در استراتژی رسانه‌ های اجتماعی خود استفاده نمی‌ کنید، بهتر است برای کشف مزایا، ادامه مطلب را بخوانید. اگر در هر پلتفرم اجتماعی قدم های درست بردارید، سئوی شما می تواند شکوفا شود.

آیا هشتگ در سئو خوب است؟

در حالی که هشتگ ها عمدتاً در استراتژی های رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند تأثیر غیرمستقیم سودمندی بر سئو و ترافیک وب سایت داشته باشند، درست مانند رسانه های اجتماعی.

هشتگ ها به افراد کمک می کنند تا اطلاعات را سریعتر پیدا کنند.

می تواند فرصت های بک لینک را با مشاهده محتوای ارزشمند توسط دیگران که ممکن است به وب سایت شما پیوند دهند، افزایش دهد.

محتوای شما در مقابل مخاطبان مناسبی قرار می گیرد که می توانند اطلاعات را ارزشمند بدانند.

این می تواند شانس شما را برای در معرض دید قرار گرفتن و ترافیک بیشتر به وب سایت شما از یک مخاطب هدف هم تراز افزایش دهد.

این دو ممکن است کانال های جداگانه ای باشند، اما متقابل نیستند. ادغام سئو و رسانه های اجتماعی برای افزایش بیشتر تاثیر است که هر کسب و کاری باید از آن استفاده کند.

آیا هشتگ ها فعالیت رسانه های اجتماعی را بهبود می بخشند؟

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی یک هشتگ خاص را دنبال می کنند تا آنها را در جریان موضوعات مورد علاقه خود نگه دارند. چه این به افراد کمک کند تا افراد را از روندهای فعلی به روز نگه دارند، یا رسانه های جدید را پیدا کنند یا اطلاعات جدیدی را در یک هشتگ خاص کشف نمایند، گزینه ها بی پایان هستند. اگر پست‌ های خود را با کلمات محبوب برچسب‌ گذاری کنید، می ‌توانید شانس خود را برای یافتن دیگران افزایش دهید. به خاطر داشته باشید، هشتگی که انتخاب می کنید باید هم به شرکت شما و هم به خود پست مرتبط باشد. اگر می ‌خواهید مردم شما را در شبکه‌ های اجتماعی پیدا کنند، داشتن هشتگ مناسب تأثیرگذار است. به طور کلی، به افراد کمک می‌ کند چیزهایی را که ممکن است در پلتفرم‌ های مختلف رسانه‌ های اجتماعی به دنبال آن هستند، بیابند.

چه چیزی یک هشتگ در سئو را برای هر پلتفرم ایجاد می کند؟

هشتگ ‌ها شامل جنبه‌ هایی مانند شبکه ‌سازی، کشف اطلاعات جدید در مورد یک موضوع، گرایش‌ ها، تبلیغات، اتصال جوامع و افراد با علایق مشابه هستند و به ایجاد ترافیک زیادی برای یک موضوع خاص کمک می‌ کنند. در حالی که یک هشتگ واحد می تواند همه این اهداف را ایجاد کند، هنوز استراتژی های متفاوتی در هر پلتفرم اجتماعی وجود دارد.

در اینجا پلتفرم رسانه اجتماعی و نحوه استفاده و بهینه سازی هشتگ های سئو آورده شده است:

اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بهترین مکان‌ ها برای قرار دادن هشتگ در پست ‌های شماست. هرچه هشتگ های بیشتری اضافه کنید، فرصت های بیشتری برای دستیابی به مخاطبان بزرگتر و گسترده تری خواهید داشت. توصیه ها می گویند از 9 هشتگ استفاده کنید، اما استفاده از بیش از 9 هشتگ به سئوی شما آسیبی نمی رساند.

پیاده سازی هشتگ های سئو برای اینستاگرام شامل افزودن کلمات کلیدی یا عباراتی است که با تصویری که پست می کنید، مرتبط است. هر چه هشتگ های طولانی تری داشته باشید، میزان تعامل بیشتر می شود. هشتگ ‌های طولانی‌تر می‌ توانند شامل کلمات کلیدی بلند و خاص ‌تر باشند. وقتی هشتگ‌ ها عمومیت بیشتری داشته باشند، ترافیک کمتری در اینستاگرام ایجاد می‌ کنند. به طور کلی، هشتگ در سئو اینستاگرام تاثیر فراوانی دارد.

هشتگ در سئو

کلام آخر

هشتگ در سئو تاثیر بسیار مثبتی دارد. شما می توانید در شبکه های اجتماعی، سایت و… از آن استفاده کنید و نتایج مثبتی به دست آورید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سئو سایت می توانید به سایت امن اس اس ال مراجعه کنید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :