بررسی روش های نگارش مقاله سئو شده

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
بهبود سئو در سایت

بیش از 50 درصد از ترافیک موجود در جهان مستقیماً از Google، Google Scholar و سایر موتورهای جستجو می‌ آید. بنابراین لازم است همه محتوا نویس ها، دیجیتال مارکتینگ ها و سئو کاران، تمام تلاش خود را بکنند تا اطمینان حاصل شود که تمام محتواها در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورها قابل مشاهده بوده و رتبه بالایی داشته باشد. در اینجا روش نگارش مقاله سئو شده را آورده این، بنابراین ما را تا انتها همراهی کنید.

توجه داشته باشید که شما می توانید نقش مهمی در بهینه سازی نتایج جستجو برای مقاله خود داشته باشید.

4 نکته طلایی و مهم برای افزایش ایندکس مقاله در موتور جستجو (روش نگارش مقاله سئو شده)

1. عنوانی مناسب برای موتور جستجو ایجاد کنید

کلمه کلیدی مرتبط با موضوع خود را وارد نمایید. این کلمات را در 65 کاراکتر اول عنوان خود قرار دهید. همچنین عنوان خود را کوتاه نگه دارید و در نظر بگیرید که عبارتی را از عنوان خود به جمله اول یا دوم چکیده خود منتقل کنید.

2. چکیده خود را بهینه کنید

یافته ها و کلمات کلیدی ضروری را در دو جمله اول چکیده خود قرار دهید. فقط دو جمله اول معمولاً در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می شود. کلمات کلیدی خود را 3-6 بار تکرار کنید و فراموش نکنید که هدف از چکیده بیان نکات کلیدی تحقیقتان به صورت واضح و مختصر است.

3. از کلمات کلیدی در سراسر مقاله خود استفاده کنید

 • کلمات کلیدی را در عنوان (1-2)، چکیده (2-3) و فیلدهای کلمه کلیدی (5-7) قرار دهید. کلمات کلیدی ممکن است عبارات کلیدواژه باشند. همچنین این کلمالت را در عناوین خود بگنجانید. توجه داشته باشید که سرفصل ها موتورهای جستجو را متوجه ساختار و محتوای مقاله شما می کنند
 • کلمات کلیدی خاصی را در Google Trends و ابزارهای کلمات کلیدی Google Adwords پیدا کنید. به یاد داشته باشید که کلمات کلیدی برای خدمات A&I و همچنین SEO مهم هستند.
 • از کلمات کلیدی متناسب با رشته خود استفاده نمایید
 • اجازه دهید کلمات کلیدی به طور طبیعی و به روشی متنی جریان پیدا کنند
 • موتورهای جستجو از تکرار بیش از حد کلمات کلیدی که به عنوان پر کردن کلمات کلیدی شناخته می شود، بیزارند و ممکن است مقاله شما را از فهرست خارج کنند و پیدا کردن آن را در فضای آنلاین سخت نماید.

ابزارهای مناسب برای استخراج کلمات کلیدی را در این لینک ببینید! ابزارهای جستجو کلمات کلیدی

4. روش نگارش مقاله سئو شده، ایجاد لینک

 • به مقاله خود در رسانه های اجتماعی، شبکه ها و سایت های سازمانی خود پیوند دهید
 • هرچه پیوندهای داخلی به مقاله شما بیشتر باشد، موتورهای جستجو مانند Google ارزش بیشتری برای محتوای شما قائل می شوند و آن را برجسته می کنند
 • همکاران و دوستانتان را تشویق کنید تا به مقاله شما پیوند دهند
 • هر چه تعداد لینک‌های افراد معتبر و سایت‌های قابل اعتماد بیشتر باشد، تأثیر آن قوی ‌تر خواهد.
روش نگارش مقاله سئو شده

کلام آخر

روش نگارش مقاله سئو شده در این مقاله به صورت خلاصه بررسی شد. برای این که مقاله شما بازخورد خوبی داشته باشد، لازم است به صورت کاملا مناسبی سئو شده باشد.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :