impressions چیست؟

دسته بندی ها : سئو محمد یاری پور
چگونه رتبه گوگل بالا ببریم

impressions چیست و چه تاثیری در عملکرد سایت دارد؟ پس از مشاهده تبلیغ با لینک سایت توسط کاربر رخ می‌دهد. در عمل، هر زمان که کاربر برنامه یا وب سایت باز کند و یا یک تبلیغ قابل مشاهده باشد، impressions ایجاد می شود. البته خیلی از افراد impressions را با تعامل اشتباه می‌گیرند.

impressions در مقابل کلیک

تفاوت بین impressions و کلیک ساده است. با یک impressions کاربر فقط یک تبلیغ را می بیند.

تعامل یا کلیک وقتی اتفاق می افتد که کاربر واقعاً از طریق تبلیغات پیگیری کرده و بر روی آن کلیک کند. البته تعامل‌ها در نهایت با ارزش تر هستند، اما impressions هنوز معیار مهمی برای بازاریاب های تلفن همراه است.

چرا برداشت ها مهم هستند؟

یک توضیح ساده درباره اینکه چرا impressions برای بازاریابی موبایل مهم است:

یک روش محبوب خرید تبلیغات به تعداد impressions هایی است که از مشاهده تبلیغات ایجاد می شود.

عموماً با مبلغ هزینه برای هر (CPM) شارژ می شود، قالب های تبلیغاتی تمایل به پرداخت جهت impressions دارند. این بدان معنی است که برای تبلیغ کنندگان ضروری است که بدانند تبلیغات CPM چه میزان impressions  دارد و برای درک هزینه کمپین ضروری است.

impressions

به معنای وسیع تر، impressions ها مهم هستند زیرا نمایش ساده ای از تعداد افراد در تبلیغات خاص در یک کانال خاص را نشان می دهند. محاسبه تعداد impressions هایی که از یک کمپین ایجاد می شود نیز یکی از ساده ترین راه ها برای تعیین میزان رسیدن کانال تبلیغاتی به حد مدنظر و مطلوب است. دانستن اینکه چه میزان impressions تبلیغاتی از یک کمپین به دست می‌آید، به بازاریابان کمک می کند تا معیارهای بازاریابی بیشتری داشته باشند، از قبیل Click-Through Rates (معروف به CTR). این معیارها برای محاسبه اثربخشی کمپین مورد استفاده قرار می گیرند، اما برای اندازه گیری موفقیت آمیز نیاز به یک تعداد impressions دقیق دارند.

برداشتها و تنظیمات

ردیابی Impression دارای یک پنجره ویژگی 24 ساعته است، به این معنی که کاربری که یک تبلیغ را برای یک برنامه مشاهده می کند، باید آن دوره 24 ساعته سپری شود تا به impressions نسبت داده شود.

درآمد تبلیغ در سطح impressions چیست

طبیعتا هر اندازی impressions بالا باشد، مستعد بودن کلمه کلیدی جهت رشد را دارد.

در صورتی که impressions بالا باشد تیتر و متن تبلیغ جذاب نباشد باعث بالا رفتن نرخ پرش شده و این از نظر گوگل اصلا جالب نیست. پس در صورتی impressions بالا می تواند به رشد سایت کمک کند که متن آن کاربر را برای کلیک ترغیب کند.

منبع

محمد یاری پور
محمد یاری پور

مدیر وب سایت امن اس اس ال با 15 سال سابقه فعالیت در زمینه وب ، امنیت ، هاست و دامنه و گواهینامه ssl

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :