معرفی ابزارهای سئو

دسته بندی ها : سئو نفیسه رفیع پور
معرفی ابزارهای سئو

هیچ چیز شبیه به روزرسانی ناگهانی الگوریتم گوگل نمی تواند باعث شود بازاریابان احساس گیجی و نگرانی کنند. به نظر می رسد موتور های جستجو مانند Google منتظر هستند تا همه تلاش های شما را با یک به روزرسانی، فوراً منسوخ کنند. تسلط بر بهینه سازی SEO می تواند سخت باشد، به خصوص اگر شما ابتدای کار هستید. خوشبختانه یافتن بهترین ابزار SEO آسان است، ما می خواهیم در این مقاله به معرفی ابزارهای سئو بپردازیم؛ البته معرفی تعدادی از آن ها چون لیست بسیار طولانی از ابزار های سئو وجود دارد (:

چرا از ابزار های SEO استفاده می کنیم؟

ابزار های SEO شما را از تحقیق و تحلیل خسته کننده کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل داده ها نجات می دهد. با استفاده از این ابزاها، می توانید ببینید که چه چیزی کار می کند و کدام بخش از استراتژی شما می تواند از برخی تغییرات استفاده کند. بهترین ابزار های SEO همچنین گزارش هایی در مورد چگونگی مقایسه شما با رقبا و اینکه بیشترین فرصت ها در کجا وجود دارد، ارائه می دهد. علاوه بر این، آن ها به شما امکان می دهند کشور ها، مناطق یا زبان ها را با عملکرد جستجو اندازه گیری کنید.

معرفی ابزارهای سئو
معرفی ابزارهای سئو

بهترین ابزار های سئو

1. Google Search Console

این ابزار به شما امکان می دهد حضور وب سایت خود را در Google SERP نظارت کرده و گزارش دریافت کنید. با اینکه نیازی به یک حساب Search Console برای نمایش در نتایج جستجوی Google ندارید، اما می توانید مواردی را که فهرست بندی می شوند و نحوه نمایش وب سایتتان را با این حساب کنترل نمایید. به عنوان یک ابزار جستجوگر SEO ، Search Console می تواند به شما در درک نحوه ای که Google و کاربران وب سایتتان را مشاهده می کنند، کمک کند.

2. KWFinder: ابزار کلمات کلیدی SEO

یک ابزار کلمات کلیدی SEO مانند KWFinder به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی را پیدا کنید که رقابت کمتری دارند. کارشناسان از این ابزار SEO برای یافتن بهترین کلمات کلیدی و اجرای گزارش های تجزیه و تحلیل در بک لینک ها و SERP (صفحه نتایج موتورهای جستجو) استفاده می کنند.

3. Moz Pro: نرم افزار SEO

برخی از متخصصان درباره اینکه Moz با وجود تغییرات منظم الگوریتم گوگل، همیشه به روز بوده است، بسیار شگفت زده شدند. دیگران پورتال چت Moz را تحسین کردند؛ که همیشه هر سوالی که می پرسند با پاسخی روشن بینانه روبرو می شوند. چه به دنبال توصیه های کلمه کلیدی باشید و چه یک سایت خزنده، Moz یک ابزار قدرتمند کامل است. شما می توانید بینش های خوبی در مورد نحوه عملکرد وب سایت خود، اما همچنین نحوه بهبود آن کسب کنید.

معرفی ابزارهای سئو
معرفی ابزارهای سئو
4. SpyFu: ابزار رایگان SEO

Woorank گزینه های عالی را برای ردیابی و گزارش داده های بازاریابی شما ارائه می دهد. شما می توانید رقبای خود را در آن وارد نموده تا لفهمید کدام کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند. Woorank می تواند به شما در شناسایی محتوای تکراری، زمان خرابی و مسائل امنیتی کمک کند و راهنمایی هایی در مورد شیوه رفع آن ها ارائه دهد.

نتیجه

ما در این لیست سعی کردیم به معرفی ابزار های سئو بپردازیم که البته فکر می کردیم که جزو بهترین ها هستند. این ابزار ها می توانند بینش هایی را در اختیار شما قرار می دهند که در غیر این صورت دست پیدا کردن به این اطلاعات بسیار زمانبر خواهد بود. شما باید محتوایی تولید کنید که بر طبق استاندارد های SEO بهینه شده باشد، تمام توضیحات محصول خود را بازنویسی کنید و هر آنچه که از این ابزارهای SEO می آموزید، استفاده نموده و تنظیماتی انجام دهید.

منبع

نفیسه رفیع پور
نفیسه رفیع پور

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :