فروشگاه ساز مجنتو

دسته بندی ها : متفرقه مریم برفرنژاد
فروشگاه ساز مجنتو

فروشگاه ساز مجنتو یک پلت فرم تجارت الکترونیکی است که بر اساس فناوری منبع باز ساخته شده است و به شما امکان می دهد تا با کنترل ظاهر محتوا و عملکرد فروشگاه آنلاین به تجارت آنلاین دسترسی پیدا کنید. مجنتو ابزارهای قدرتمند بازاریابی، بهینه سازی موتور جستجو و مدیریت کاتالوگ را به صورت یکجا ارائه می دهد.

فروشگاه ساز مجنتو

 تیم مجنتو همیشه مشتاق ارائه ابزارهای جدید و فریبنده ای برای کمک به رشد جامعه مجنتو بوده اند. ابزاری با کاربرد رایگان برای کل جامعه مجنتو وجود دارد: فروشگاه ساز مجنتو!

چه یک توسعه دهنده حرفه ای باشید و چه تازه کار، این ابزار برای شما مناسب است. با استفاده از این ابزار می توانید پایه و اساس پروژه بعدی فروشگاه مجنتو خود را ایجاد کنید که باعث افزایش بهره وری، صرفه جویی در وقت و انتخاب موضوعات مناسب، برنامه های افزودنی و میزبانی مناسب برای فروشگاه آنلاین شما می شود.

دسته بزرگی از تم ها و برنامه های افزودنی مجنتو در اینترنت موجود است، اما یافتن بهترین ابزارها برای فروشگاه آنلاین بسیار دشوار است. شما می توانید از ابزارهای آماده فروشگاه ساز مجنتو استفاده کنید که قبلا قالب و برنامه های افزودنی را برای انواع مختلف مشاغل دسته بندی کرده است.

فروشگاه ساز مجنتو

محبوبیت فروشگاه

فروشگاه ساز مجنتو بیش از 155 میلیارد دلار فروش سالانه داشته، به 51 میلیون خریدار آنلاین خدمات می دهد و 12٪ از کل وب سایت های تجارت الکترونیک را تشکیل می دهد. ویژگی های غنی و تعریف نشده به صورت پیش فرض، تجربه های جذاب خرید، توانایی بی نظیر سفارشی سازی با استفاده از سیستم منحصر به فرد مجنتو، فقط برخی از ویژگی هایی فروشگاه ساز مجنتو میباشد که آن را در تجارت الکترونیک متمایز می کند.

مجنتو، تجربه شخصی مشتری، ارائه تبلیغات و محتوای متناسب و مسیر بی نقص خرید را امکان پذیر می کند.

ویژگی هایی مانند صفحه ساز،  با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن ساده، مدیریت محتوای قدرتمند و انعطاف پذیر را ارائه می دهند.

مزایای استفاده از فروشگاه ساز مجنتو

 نصب آسان و افزودن طرح های اضافی و پلاگین ها

 فناوری منبع باز که راه حل های تجارت الکترونیکی قابل انعطاف و مقیاس پذیر را ارائه می دهد

 برنامه ای موثرو حساس به هزینه میباشد

امکان پذیر بودن تخفیف و تبلیغات مختلف

توانایی های خاص فروشگاه

 توانایی مجنتو در مقیاس گذاری اجازه می دهد تا فروشگاه هایی که فقط چند محصول و نیازهای ساده دارند را بدون تغییر سیستم عامل به راحتی در ده ها هزار محصول و سفارشات محصول گسترش دهند، که موضوعات متنوعی را ارائه داده و به راحتی می توانند تجربه مثبت مشتری را افزایش دهند. جنبه های زیادی در فروشگاه آنلاین وجود دارد، اینکه چقدر موفقیت آمیز باشد اغلب به قوی بودن کسب و کار بستگی دارد.

توسعه دهندگان با تجربه همچنین به شما خواهند گفت که سرعت در تجارت الکترونیکی بسیار مهم است. هیچ کس نمی خواهد منتظر بماند تا بارگیری مجدد سیستم، هنگام انجام خریدهای آنلاین زیاد انجام شود. یک مشتری مجنتو به بیش از یک سرور برای فروشگاه آنلاین خود احتیاج دارد.

منبع

مریم برفرنژاد
مریم برفرنژاد

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :