office 365 چیست و کاربردی دارد؟ ( بخش دو )

دسته بندی ها : متفرقه رومینا محرر صفائی
نرم افزار office 365

office 365 چیست و چه تاثیری بر رشد مشاغل دارد؟

موفقیت یک شرکت با کیفیت ابزارهای کارمندان، رابطه مستقیم دارد. هرچه ابزارهای تولید بهتر باشند، کارمندان بهتر و سریعتر فعالیت می کنند و در نتیجه شرکت موفق خواهد بود.

وظیفه office 365

مجموعه  office 365 درانجام وظایف اساسی مانند یافتن اطلاعات ، به اشتراک گذاری دانش ، برقراری ارتباط بین همکاران ، پردازش داده ها و برنامه ریزی کمک می کند و باعث صرفه جویی در زمان می شود. به کمک آن سازمان سریعتر و راحتتر کار می کند.

برنامه هایی که اخیراً به Office365 اضافه شده تا کاربران بتوانند در تجارت خود از ابزارهای تخصصی تر استفاده کنند :

Microsoft connection . 1:

این ابزار برای بازاریابی ایمیل و جذب مشتری کاربردی است.

Microsoft Listings  .2:

به سازمان ها در مدیریت اطلاعات تجاری خود، در سیستم عامل هایی مانند Bing, Google, Facebook, Yelp کمک می کند.

Microsoft Invoicing . 3:

برنامه ای برای تولید و ارسال فاکتورهای حرفه ای به مشتریان و پذیرش پرداختهاست.

Outlook Customer Manager  .4:

این افزونه ساده و هوشمند، به مشاغلی که هنوز نیازی به سیستم CRM کامل ندارند کمک می کند تا در مدیریت مشتری به مشکل برنخورند.

Microsoft Bookings . 5:

به کاربران امکان می دهد جلسات و برنامه های مشتری را مدیریت کنند.

MileIQ  .6:

بطور خودکار سفرهای تجاری را طبقه بندی و ارسال می کند.

به عبارتی، یک بستر ورود به سیستم “مسافت پیموده شده” است.

Business Center: از این طریق، کاربران می توانند معیارهایی مانند فاکتورها، اشتراک های ایمیل و رزروها را ردیابی کنند. Business Center یک نقطه دسترسی مرکزی برای همه برنامه های تجاری Office 365 است.

استفاده از مجموعه تولیدی با میزبانی ابر می تواند تأثیر مثبتی بر خط تولید یک شرکت داشته باشد.

در این حالت، نه تنها خدمات مبتنی بر اشتراك معمولاً مقرون به صرفه تر و تغییر شرایط شغلی انعطاف پذیرتر می شوند بلکه برای راه اندازی، Office365 به سرمایه گذاری سخت افزاری نیز احتیاج ندارد. با کمک این مجموعه به راحتی می توانید تمام زیرساخت ها مایکروسافت  را اداره کنید که این امر باعث کاهش نیاز به تخصص فناوری اطلاعات، در مدیریت مجموعه داخلی و بالقوه کاهش هزینه های خدمات IT داخلی می شود.

office 365 چیست

تفاوت بین G Suite و Office 365 for Business چیست

از دیرباز مایکروسافت بر بازار نرم افزارهای بهره وری مسلط بوده است.

بطورکلی، دنیای تجارت  تحت تسلط آفیس  باقی مانده است. اگر شخصی بخواهد یک سند یا صفحه گسترده برای شما ارسال کند، می توانید مطمئن باشید که فرمت آن Word یا Excel است. با این حال، در دنیای مدرن امروزی ابزارهای تجاری دیجیتال در دسترس تر هستند و مشاغل مدرن به آرامی به سمت یک روش جدید برای کار پیش می روند. این تغییر باعث شده تا چالش هایی برای مایکروسافت به وجود بیاید. بطور مثال Corel WordPerfect و LibreOffice هنوز به سوئیت های مبتنی بر ابر نمی پردازند و G Suite Google را تنها گزینه جایگزین واقعی برای Office 365 قرار می دهند.

مایکروسافت و G Suite

 مثلا، Office365 G Suite، یک نسخه رایگان محبوب دارد که شامل نسخه های تبلیغاتی پشتیبانی برنامه هایی مانند Google Docs ، Google Sheets و Google Slides ، بهمراه کمک هزینه ذخیره سازی رایگان ابر و میزبانی ایمیل می شوند، دارد.

همچنین این مجموعه، دارای یک نسخه مشترک بین مشاغل و شرکت ها است.

G Suite بسیاری از ویژگی های مشابه Office365 را دارد. یطور مثال آدرس های ایمیل کسب و کار ، پیام رسانی و رمزگذاری ایمیل ، کنترل های امنیتی و سرپرست ، تماس های ویدیویی و صوتی و پشتیبانی گسترده. به طور کلی ، با در نظر گرفتن برنامه ها ، ایمیل و ذخیره سازی پرونده ها ، اشتراک گذاری های Office 365 سخاوتمندانه تر از GSuite است . اما گفتنی است که در مواردی سطح این دو تقریباً به هم نزدیک هستند.

برخی از ناسازگاری های کلیدی را هنگام اداره کسب و کارتان برمی خورید.

 برنامه های مایکروسافت از نظر ویژگی های Google غنی ​​تر هستند و بیشتر برنامه های Office 365 با نسخه های رومیزی برنامه های گنجانده شده است. این در حالی است که G Suite فقط ابری است.

اکنون که به طور کامل متوجه شدید office 365 چیست ، امیدواریم در نحوه به کار گیری ابزارها در محیط کار تصمیمات درستی داشته باشید.

منبع

رومینا محرر صفائی
رومینا محرر صفائی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :