بررسی سایت های تشخیص سرقت ادبی

دسته بندی ها : امنیت, تکنولوژی, سئو, مقالات پریا اصبری
سایت تشخیص سرقت ادبی

سایت تشخیص سرقت ادبی وظیفه ی شناسایی محتوای غیراصل، کاهش شباهت و بهبود کیفیت مقاله و پایان نامه شما را با استفاده از ابزارهای موثر بررسی دارد. صدها نرم افزار رایگان بررسی سرقت ادبی به صورت آنلاین در دسترس هستند، اما با این وجود، توصیه یک ابزار رایگان برای بررسی سرقت ادبی امری دشوار است.

بیشتر ابزارهای ارائه شده در لیست زیر توسط Google Adsense درآمد دارند، همچنین محافظت از داده های محتوای پایان نامه علمی منتشر نشده را تضمین می کنند.

بررسی 12 سایت تشخیص سرقت ادبی برای پایان نامه، مقاله پژوهشی و…

1. DupliChecker.com

Duplichecker یک نرم افزار آنلاین رایگان جهت بررسی سرقت ادبی می‌ باشد که برای تصحیح، ویرایش محتوای آنلاین و حذف سرقت ادبی برای دانشجویان و نویسندگان دانشگاهی توسعه یافته است. این سایت با استفاده از ابزارهای خود بهترین دقت خروجی را با گزارش آماری ارائه می دهد.

سایت تشخیص سرقت ادبی

2. Plagiarismsoftware.net

یکی از معروف ترین چک کننده های سرقت علمی آنلاین می باشد. این ابزار به گونه ای طراحی شده است که به نویسندگان کمک کند تا متن خود را تجزیه و تحلیل کنند.

3. Plagiarism CheckerX

این نرم افزار برای شناسایی محتوای تکراری در اسناد، متن و پایان نامه ها برای دانشجویان، معلمان، دانشگاه، کالج و نویسندگان دانشگاهی طراحی شده است. نسخه آزمایشی این نرم افزار رایگان می باشد.

4. PlagScan.com

PlagScan یک سایت تشخیص سرقت ادبی می باشد که با حفظ حریم خصوصی قوی و مطابقت قانون ارائه شده است. همچنین تضمین می کند که اسناد آپلود شده هرگز با اشخاص ثالث غیرمجاز به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

5. Plagramme.com

نرم افزار سرقت ادبی پلاگرام برای بررسی استنادها، مطالب آنلاین و اسناد دانشگاهی به کار می رود. اگر آثاری از بازنویسی مکرر و محتوای کپی شده در پایان نامه شما یافت شود، پلاگرام گزارش می دهد.

6. Smallseotools.com – Free plagiarism checker

Small SEO Tools بهترین آشکارساز سرقت ادبی رایگان را ارائه می دهد که بینش عمیقی از سند با URL های کپی شده مربوطه ارائه می کند.

7. Plagiarisma.net

Plagiarisma یک سایت تشخیص سرقت ادبی رایگان است که برای دستگاه های اندرویدی نیز به کار می رود. این ابزار به شما کمک می کند تا سرقت علمی را به روشی موثر بررسی کنید.

8. Quetext.com

یک نرم افزار پیشرو در تشخیص سرقت ادبی است که به بیش از 2 میلیون معلم، دانش آموز و متخصص در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

9. Easybib.com

در این سایت تشخیص سرقت ادبی با یک اسکن، بازخورد شخصی دریافت می کنید. همچنین با استفاده از آن به بهبود ساختار جمله، علائم نگارشی، گرامر و موارد دیگر پرداخته می شود.

10. Noplag.com

Noplag گزارش دقیقی از سرقت ادبی را ارائه می دهد که می توانید ارسال کرده و به اشتراک بگذارید.

11. Turnitin.com

نسخه ممتازی از خدمات را با 10 نوع سرقت ادبی بر اساس یافته های خود ارائه می دهد.

2. Ithenticate.com

iThenticate ارائه‌دهنده پیشرو فناوری تشخیص سرقت علمی و پیشگیری از آن است که در سراسر جهان توسط ناشران علمی و مؤسسات تحقیقاتی برای اطمینان از اصالت کار استفاده می‌ شود. این سایت تشخیص سرقت ادبی به ویراستاران و نویسندگان کمک می نماید تا با مقایسه نسخه ‌های خطی با پایگاه داده ها، از سوء رفتار جلوگیری کنند.

کلام آخر

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا سایت تشخیص سرقت ادبی مناسب را برای بررسی پایان نامه، مقاله و تکالیف خود انتخاب کنید.

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :