بررسی سئو و تولید محتوا

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
سئو در محتوا

آیا در مورد تولید محتوا مطالبی شنیده اید؟! بهتر است بیاموزید که چگونه مانند یک متخصص SEO فکر کنید تا محتوایتان بهترین عملکرد را داشته باشند. در اینجا نحوه سئو و تولید محتوا را بررسی خواهیم کرد.

اگر با در نظر گرفتن سئو محتوا تولید نمی کنید، فرصت بزرگی را از دست می دهید. اگر جستجوگران نتوانند محتوای شما را از طریق نتایج جستجو پیدا کنند، بخش بزرگی از مخاطبانتان از دست می ‌رود.

کسب و کار خود را به عنوان یک راهنما در نظر بگیرید که به مشتریان کمک می کند تا مشکلات خود را به طور موثر حل نمایند.

چند نوع محتوا وجود دارد؟

محتوا اشکال مختلفی دارد. اینها برخی از انواع محتوای اصلی هستند که می توانید با سئو بهبود دهید.

وبلاگ ها/ مقالات: این ها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند، از خوشه های محتوا و قطعات ستونی گرفته تا اخبار کوتاه، فهرست ها، و راهنماهایی که شامل 3000 کلمه یا بیشتر است.

سطح صفحه: صفحات اصلی خدمات/ محصول در وب سایت شما. به طور معمول، این جایی است که مردم اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مشتری را پیدا می کنند.

مطالعات موردی: محتوایی که موفقیت های کسب و کار شما یا شخص دیگری را نشان می دهد.

کاغذهای سفید: قطعات فوق‌ العاده‌ ای که راه‌ حل‌ هایی با داده ‌هایی در مورد چگونگی حل یک مشکل بسیار خاص ارائه می ‌دهند

ویدیوها: چه کسی ویدیو را دوست ندارد؟ ویدیوها باید برای هر کانال از طریق برچسب گذاری و تیتر مناسب بهینه شوند و همچنین می توانند مکمل مقاله، وبلاگ، صفحه یا نوع دیگری از محتوای نوشتاری بهینه شده باشند.

چگونه می توانید سئو و تولید محتوا را به بهترین صورت اجرا نمایید؟

نحوه انجام تحقیق کلمات کلیدی را بدانید

ده‌ها نظر و دیدگاه‌های مختلف در مورد چگونگی انجام بهترین تحقیق کلمات کلیدی وجود دارد. هنگامی که اصول اولیه را به دست آوردید، از این نکات برای ارتقاء سطح بازی تحقیق کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

1. یک شخص خریدار ایجاد کنید و کلمات کلیدی را به سمت آن هدف قرار دهید

اگر مخاطب خود را درک می کنید، این کار بسیار ساده است و حتی می تواند کمی سرگرم کننده باشد. کمی سئو را فراموش کنید و مانند یک داستان نویس فکر کنید. یک شخصیت تخیلی بسازید و مشخصات او را نشان دهید.

2. تمرکز بر 80٪ کلمات کلیدی همیشه سبز. 20٪ کلمات کلیدی پرطرفدار

80 درصد از استراتژی خود را بر روی کلمات کلیدی همیشه سبز متمرکز کنید. تحقیقات کلمات کلیدی باید به طور مداوم در طول یک کمپین محتوایی در حال انجام، به ویژه برای کلمات کلیدی پرطرفدار انجام شود. فراموش نکنید که از Google Trends برای کشف کلمات کلیدی اضافی استفاده نمایید.

3. همیشه از “کلمات کلیدی مرتبط” استفاده کنید

اکثر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی دارای بخش “کلمات کلیدی مرتبط” هستند. از اینها در سرتاسر محتوای خود استفاده کنید، صرف نظر از اینکه در حال ایجاد وبلاگ، توضیحات ویدیویی یا نوع دیگری از محتوا هستید.

4. عملکرد هفتگی کلمات کلیدی را نظارت کنید

شما همیشه باید بدانید که کلمات کلیدی شما در کجا رتبه بندی می شوند. ابزارهایی مانند Semrush ایجاد گزارش در مورد کلمات کلیدی را ردیابی می کنند.

متخصصان سئو می‌ دانند که کلمات کلیدی در طول زمان به دلیل موضوعات پرطرفدار یا قدیمی و تغییرات محصول/ خدمت تغییر می‌ کنند. به طور مداوم نظارت کنید و به یاد داشته باشید که محتوای موجود خود را اغلب با کلمات کلیدی تازه به روز نمایید.

سئو و تولید محتوا

کلام آخر

در این مقاله بخشی از سئو و تولید محتوا را بررسی کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقالات مرتبط در سایت را مطالعه نمایید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :