مشاوره سئو سایت

دسته بندی ها : سئو نفیسه رفیع پور
مشاوره سئو سایت

توصیف شغل مشاوره سئو سایت یا شرح شغل مشاورین SEO، تجزیه و تحلیل، بررسی، بهبود وب سایت ها و عملکرد نتایج موتور های جستجو و پیوند های ورودی به عنوان بخش مهمی در ارائه مشاوره، راهنمایی، وظایف قابل اجرا و توصیه هایی است که صاحبان مشاغل را قادر می سازد ترافیک طبیعی تری از موتور های جستجو کسب نمایند.

مشاور سئو سایت کیست؟

متخصص بهینه سازی موتور های جستجو یا مشاور سئو، یک وب سایت را آزمایش، تجزیه و تحلیل و تغییر می دهد تا برای موتور های جستجو بهینه شده و وب سایت متعاقباً در نتایج جستجو مانند گوگل و بینگ رتبه بالاتری کسب نماید. یک متخصص سئو بهینه سازی صفحه را در یک وب سایت انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که نتایج جستجو مرتبط هستند و یک تجربه کاربری مثبت، افزایش ترافیک وب سایت و آگاهی از نام تجاری ایجاد می کند. به عبارت دیگر، متخصص SEO هیچ تفاوتی با سایر بازاریابی دیجیتال یا حرفه ای بازاریابی سنتی ندارد: آنها در نهایت سعی می کنند فروش بیشتری برای شرکتی که در آن کار می کنند ایجاد کنند.

مشاوره سئو سایت
مشاوره سئو سایت

وظایف یک مشاور سئو

برخی از وظایف اصلی وجود دارد که متخصصان مشاوره سئو سایت انجام خواهند داد. طیف وسیعی از وظایف وجود دارند که بر اساس نوع بیزینس شما، چه برای مخاطبان محلی و چه جهانی، و روش هایی که در صنعت شما بهتر جواب می دهند، متفاوت خواهد بود. شما می توانید انتظار داشته باشید که مشاور حداقل موارد زیر را انجام دهد:

 • پیکربندی و تجزیه و تحلیل هر صفحه در وب سایت و وبلاگ شما.
 • ارزیابی کردن میزان ترافیک صفحات، به صورت هفتگی و ماهانه.
 • ارزیابی نمودن اکانت های مختلف بیزینس شما در رسانه های اجتماعی و چگونگی استفاده بهینه و سودمند از آن ها.
 • تعیین کند که آیا از کلمات کلیدی و محتوا بهترین استفاده را می کنید یا خیر.
 • ایجاد تغییرات در برچسب های مرتبط با هر صفحه؛ در صورت لزوم و همچنین برچسب های مورد استفاده برای تصاویر و نمودار ها نیز مورد بررسی دقیق قرار گیرند.
 • تهیه نمودن یک برنامه عملی دقیق که مشخص می کند؛ چه چیزی باید ثابت بماند، چه چیزی باید اضافه شود و چه چیزی باید تغییر کند.

برای تعیین زمان مورد نیاز برای چنین ارزیابی هایی باید گفت که؛ از مشتری به مشتری دیگر متفاوت خواهد بود. در برخی موارد، این روند فقط یک یا دو روز طول می کشد اما با پروژه های پیچیده تر، ممکن است مشاور روز ها یا هفته ها برای تکمیل این چرخه اساسی نیاز داشته باشد.

مشاوره سئو سایت
کلام آخر:

مشاوره سئو سایت به معنی تجزیه و تحلیل، بررسی و پیاده سازی تغییرات در وب سایت می باشد تا برای موتور های جستجو بهینه شود. این بدان معناست که با بهبود رتبه صفحات در موتور های جستجو، ترافیک سایت به حداکثر می رسد. به عبارت ساده، وظیفه مشاور سئو سایت است که وب سایت شما را در بالای نتایج موتور جستجو نشان دهد.

منبع

نفیسه رفیع پور
نفیسه رفیع پور

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :