بررسی سئو در 2022

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
سئو کردن

وقتی به ایده های بازاریابی جدید نیاز دارید، اولین کاری که انجام می دهید، چیست؟ در مورد زمانی که تصمیم می گیرید زمان پیدا کردن یک نرم افزار حسابداری جدید فرا رسیده است، چطور؟ یا حتی زمانی که متوجه پنچری لاستیک در خودرو می شوید؟ حدس من این است که به گوگل مراجعه کنید. Impact Plus گزارش داد که 61٪ از بازاریابان SEO را به عنوان اولویت اصلی بازاریابی در سال 2021 معرفی کرده اند. بنابراین، این یک حقیقت است که بدون حداقل حضور در Google، کسب و کار شما با یک نبرد سخت دیجیتال روبرو می شود. در این راهنما، یک استراتژی برای سئو در 2022 و ایجاد حضور آنلاین خود پیدا خواهید کرد.

سئو چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو بوده و هدف سئو افزایش دید یک شرکت در نتایج جستجوی ارگانیک است. در نتیجه، این تلاش‌ها بازدیدکنندگان بیشتری را به وب‌ سایت شرکت سوق می ‌دهد و شانس آن‌ ها را برای تبدیل ‌های بیشتر افزایش داده و در نتیجه منجر به مشتریان بیشتر و درآمد بالاتر خواهد شد.

راه های زیادی برای بهبود سئوی صفحات سایت شما وجود دارد. موتورهای جستجو به دنبال عناصری از جمله برچسب‌ های عنوان، کلمات کلیدی، تگ ‌های تصویر، ساختار لینک داخلی و لینک ‌های ورودی هستند (همچنین به عنوان بک لینک نیز شناخته می‌شوند). موتورهای جستجو همچنین به ساختار و طراحی سایت، رفتار بازدیدکنندگان و سایر عوامل خارجی و خارج از سایت نگاه می کنند، تا تعیین نمایند که سایت شما چقدر باید در SERP خود رتبه بالایی داشته باشد.

با در نظر گرفتن همه این عوامل، سئو در درجه اول دو گزینه را هدایت می کند؛ رتبه بندی و دیده شدن.

سئو در 2022 چگونه کار می کند؟

سئو با بهینه سازی محتوای یک وب سایت، انجام تحقیقات کلمات کلیدی و کسب لینک های ورودی برای افزایش رتبه آن محتوا و دیده شدن وب سایت کار می کند. در حالی که به طور کلی می توانید مشاهده نمایید که نتایج پس از خزیدن و نمایه شدن صفحه وب توسط یک موتور جستجو بر روی SERP تأثیر می گذارد، تلاش های سئو ممکن است ماه ها طول بکشد تا به طور کامل تحقق یابد.

رتبه بندی

این همان چیزی است که موتورهای جستجو برای تعیین محل قرار دادن یک صفحه وب خاص در SERP استفاده می کنند. رتبه بندی از موقعیت شماره صفر تا تعداد نهایی نتایج موتور جستجو برای پرس و جو شروع می شود و یک صفحه وب می تواند هر بار برای یک موقعیت رتبه بندی کند. با گذشت زمان، رتبه یک صفحه وب ممکن است به دلیل سن، رقابت در SERP یا تغییرات الگوریتم توسط خود موتور جستجو تغییر کند.

دید

این عبارت نشان می دهد که یک دامنه خاص در نتایج موتور جستجو چقدر برجسته است. دید کمتر جستجو زمانی اتفاق می ‌افتد که دامنه برای بسیاری از جستارهای جستجوی مرتبط قابل مشاهده نباشد، در حالی که با مشاهده بیشتر جستجو، برعکس است.

هر دو مسئول ارائه اهداف اصلی SEO – ترافیک و اعتبار دامنه هستند.

اهمیت سئو چیست؟

یک دلیل مهم دیگر وجود دارد که چرا باید از سئو استفاده کنید: این استراتژی عملاً به شما کمک می کند تا برند خود را در کل مسیر خرید قرار دهید. به نوبه خود، سئو می تواند اطمینان حاصل کند که استراتژی های بازاریابی شما با رفتار خرید جدید مطابقت دارد.

گوگل چگونه یک صفحه را رتبه بندی می کند؟

موتورهای جستجو فقط یک هدف دارند. هدف آنها ارائه مرتبط ترین پاسخ ها یا اطلاعات به کاربران است. هر بار که از آنها استفاده می ‌کنید، الگوریتم‌ هایشان صفحاتی را انتخاب می‌ کنند که بیشترین ارتباط را با درخواست شما دارند.

برای ارائه اطلاعات مناسب به کاربران، موتورهای جستجو دو عامل را تجزیه و تحلیل می کنند:

ارتباط بین عبارت جستجو و محتوای یک صفحه: موتورهای جستجو آن را با عوامل مختلفی مانند موضوع یا کلمات کلیدی ارزیابی می کنند.

اعتبار: این مورد با محبوبیت یک وب سایت در اینترنت سنجیده می شود. گوگل فرض می کند که هر چه یک صفحه یا منبع محبوب تر باشد، محتوای آن برای خوانندگان ارزشمندتر است. و برای تجزیه و تحلیل همه این اطلاعات از معادلات پیچیده ای به نام الگوریتم های جستجو استفاده می کنند. موتورهای جستجو الگوریتم های خود را مخفی نگه می دارند. اما با گذشت زمان، سئوکاران برخی از عواملی را که هنگام رتبه بندی یک صفحه در نظر می گیرند، شناسایی کرده اند. ما از آنها به عنوان فاکتورهای رتبه بندی یاد می کنیم و آنها تمرکز یک استراتژی سئو در 2022 هستند.

استراتژی سئو در 2022 چیست؟

استراتژی بازاریابی سئو یک برنامه جامع برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. سئوی موفق شامل استراتژی های درون صفحه است که از کلمات کلیدی مبتنی بر هدف استفاده می کنند و همچنین استراتژی های خارج از صفحه که لینک های ورودی از وب سایت های دیگر را به دست می آورند.

سئو در 2022

سه مولفه اصلی یک استراتژی سئو قوی

برای بهینه سازی یک سایت، باید فاکتورهای رتبه بندی را در سه زمینه بهبود بخشید: راه اندازی فنی وب سایت، محتوا و پیوندها.

کلام آخر

برای اینکه سئو در 2022 را به صورت کامل بر روی سایتتان پیاده سازی کنید، می توانید از متخصصان امن اس اس ال کمک بگیرید. برای دیدن پلن های سئو کلیک نمایید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :