بررسی سئو در تولید محتوا

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
سئو در تولید محتوا

شصت و هشت درصد از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود. بنابراین اگر می خواهید مطمئن شوید که محتوای شما در زمان مناسب و مکان مناسب قرار دارد، باید در هر مرحله از فرآیند تولید محتوا به فکر سئو باشید. در این مقاله بررسی می کنیم که سئو در تولید محتوا چیست، پس ما را همراهی کنید.

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو یک استراتژی بازاریابی است که برای افزایش دید و دسترسی ارگانیک محتوای شما طراحی شده است. همچنین کمک می کند تا مطمئن شوید که محتوای شما در مقابل مخاطبان مناسب قرار می گیرد.

تحقیقات کلمات کلیدی بخش بزرگی از سئو هستند و معمولاً زمانی که این اصطلاح به میان می آید، اولین چیزی است که به آن فکر می کنیم. اما عوامل رتبه بندی بیشتری وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید، از جمله امنیت، دسترسی و سرعت بارگذاری وب سایت شما، سازگاری محتوای شما با موبایل و لینک های داخلی و خارجی.

از نظر تولید محتوا، اگر می ‌خواهید دسترسی خود را افزایش دهید و مخاطبان بیشتری را جذب کنید، آگاهی از سئو از همان ابتدا ایده خوبی است.

مراحل سئو در تولید محتوا

مرحله 1: محتوای خود را ایده پردازی کنید

سئو نقش مهمی در چیزی که تصمیم دارید درباره آن بنویسید، بازی می کند. درمورد موضوعاتی بنویسید که مربوط به برند شما هستند و شما دارای اختیارات احتمالی برای صحبت در مورد آنها می باشید. این نه تنها به عملکرد بهتر محتوای شما کمک می کند، بلکه باعث می شود تا با مشتریان به خوبی ارتباط برقرار کنید.

یک نقشه ذهنی بسازید، با موضوعاتی شروع کنید که درمورد هسته برند شما هستند و سپس هر یک از آنها را به موضوعات فرعی تقسیم نمایید. از آنجا به سراغ تحقیق کلمات کلیدی یا ابزارهای سئو مانند Ahrefs، SEMrush یا Answer the Public بروید تا بر اساس موضوعات اصلی و فرعی که شناسایی کرده اید، کلمات کلیدی تولید کنید.

مرحله 2: محتوای خود را مشخص کنید

اگر به طور منظم محتوا تولید می کنید، به احتمال زیاد در حال جمع آوری خطوط کلی برای راهنمایی هر مقاله هستید. با این حال، مطمئن شوید که اجزای اصلی سئو مورد نظر خود را در طرح کلی خود گنجانده اید.

مرحله 3: محتوای خود را بنویسید

سئو در تولید محتوا موضوع بسیار مهمی است. یک کلمه کلیدی با اولویت بالا در هدر خود قرار دهید و آن کلمه کلیدی و هر کلمه کلیدی اضافی را در زیر سرفصل ها و خود متن بگنجانید. نه تنها آنچه را که مردم جستجو می‌ کنند، بلکه نحوه جستجوی آن‌ ها را در نظر بگیرید که این موضوع باعث می ‌شود تا کلمات کلیدی شما بیشتر محاوره‌ ای باشند تا روباتیک و با افزایش جستجوی صوتی مطابقت داشته باشند.

لینک ها مهم هستند. سعی کنید حداقل یک پیوند داخلی و یک پیوند به یک سایت خارجی با اعتبار بالا داشته باشید. همانطور که محتوای بیشتری می نویسید، می توانید شروع به ایجاد پست های ستونی کنید که شامل لینک های داخلی زیادی است و برای سئو عالی هستند. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به راحتی قابل خواندن و عملی است. این برای خوانندگان شما ارزشمندتر است و موتورهای جستجو نیز آن را دوست دارند.

مرحله 4: محتوای خود را تغییر دهید

هنگام ویرایش محتوای خود قبل از انتشار، سئو را در ذهن خود نگه دارید. بررسی کنید که قطعه به خوبی نوشته شده است.

موتورهای جستجو عاشق گرافیک هستند، بنابراین اگر می‌ توانید از تصاویر یا ویدیوهای اصلی در محتوای خود استفاده کنید. برای سئو و دسترسی کاربر، توضیحات متن جایگزین را به تمام گرافیک ها اضافه نمایید. مطمئن شوید که توضیحات متا را در ذهن دارید یا قبلاً نوشته اید. توضیحات متا شما باید مختصر باشد و از کلمات کلیدی که ایجاد کرده اید، استفاده شود.

کلام آخر

محتوا تنها بخشی از استراتژی سئوی شما است. مراقب نحوه عملکرد محتوای خود باشید و قطعات موجود را در صورت نیاز به روز رسانی و یا اصلاح کنید تا رتبه آنها را بهبود بخشد. با توجه به این مطالب سئو در تولید محتوا بسیار مهم بوده و نقش کلیدی دارد. برای تولید محتوا با اصول سئو با امن اس اس ال در تماس باشید.

سئو در تولید محتوا

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :