بررسی نرم افزار سئو

دسته بندی ها : سئو پریا اصبری
برنامه سئو

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو یک استراتژی بازاریابی آنلاین است که هدف آن بهبود رتبه شما در نتایج جستجوی ارگانیک می باشد. برنامه سئو یک راه حل تجاری است که به شما امکان شناسایی کلمات کلیدی، تجزیه، تحلیل و سازماندهی اش را می دهد.

مزایای برنامه سئو

 • ترافیک بیشتر سبب سود بیشتر شما می شود. برنامه سئو می ‌تواند کلمات کلیدی هدفمند را بر اساس ارتباط، ارزش، رقابت و سایر معیارها ترکیب و مطابقت دهد. به جای اینکه فقط فهرستی از کلمات کلیدی داشته باشید، یک لیست ساختار یافته دارید که در آن به راحتی می توان گروه با ارزش بالا را در مقابل گروه ثانویه مرتب کرد.
 • اگر یک استراتژی لینک سازی فعال دارید، راه حل های برنامه سئو فضایی را برای مدیریت شرکای لینک شما فراهم می کند. می‌ توانید عملکرد جستجوی وب‌ سایت‌های مختلف خود را، به‌عنوان مثال Google PageRank و Alexa، زیر یک سقف سازماندهی کنید. ردیابی لینک های ورودی و خروجی و همچنین شناسایی لینک های شکسته آسان تر است. در همین راستا می توانید رتبه بندی جستجوی وب سایت های رقیب خود را مشاهده کنید.

ویژگی های نرم افزار سئو

 • تحقیق کلمات کلیدی: شما یک عبارت کلیدی را وارد می کنید و ابزار، حجم جستجوی ماهانه، میانگین CPC، رقابت و سایر معیارهای ثانویه را نمایش می دهد. به همین ترتیب، مجموعه کلمات کلیدی مرتبط با معیارهای مربوطه را نیز ارائه می کند.
 • تالیف محتوای سئو: ممکن است یک افزونه در دسترس باشد تا به شما کمک کند کلمات کلیدی را در مکان های مناسب در مقاله خود وارد نمایید. این افزونه به پلتفرم انتشارات شما (مثلاً وردپرس) متصل می شود و هنگام نوشتن کلمات کلیدی را پیشنهاد می دهد.
 • ممیزی وب سایت: وب سایت شما برای لینک های ورودی، رتبه بندی صفحات و فرصت های سئو تجزیه و تحلیل می شود. معیارها شامل رتبه ‌بندی کشوری و جهانی وب‌ سایت، رتبه‌ بندی کلمات کلیدی، بازدید از صفحه، لینک‌ های برگشتی، ترافیک، بازدیدکنندگان بازگشتی و نرخ پرش است.
 • گزارش نویسی: این ویژگی در برنامه سئو خلاصه ای از استراتژی های سئوی شما را ایجاد می کند. ممکن است شامل وضعیت رتبه بندی جستجو در مجموعه کلمات کلیدی، CPC و آمار مقایسه در مقابل سایت های رقیب باشد. گزارش‌ها معمولاً به صورت گرافیکی تولید می‌شوند تا به شما در درک سریع بینش‌ ها کمک نمایند.
برنامه سئو

و در نهایت

شما باید ویژگی های اصلی را بررسی کنید. در حالی که ابزارهای سئو از نظر تمرکز و هدف اصلی بسیار متفاوت هستند، شما باید ابرنامه سئو ای را تهیه نمایید که مهم ترین ابزارها را برای راه اندازی کمپین سئوی قوی داشته باشد. این ها عبارتند از:

1) هدف گذاری کلمات کلیدی، برای کمک به شما در کشف و ایجاد کلمات کلیدی مناسب

2) تجزیه و تحلیل رقابت، برای اینکه ببینید تلاش‌های سئوی شما در مقابل رقبا چگونه است.

3) تجزیه و تحلیل وب سایت، برای اطمینان از اینکه وب سایت شما همیشه بهینه است و از رقبا عقب نمی افتد.

4) پشتیبانی چند زبانه، اگر وب سایت هایی به زبان های دیگر دارید مطمئن شوید که برنامه سئو دارای نسخه بین المللی است.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :