نکات ضروری سئو در تولید محتوا

دسته بندی ها : سئو پریا اصبری
نکات سئو در نویسندگی

رعایت کردن نکات سئو در نویسندگی امری بسیار مهم است، بدون سئو، محتوای شما در صفحه 50 نتایج جستجو گم می شود. همه ما می دانیم که ترافیک در آن صفحات بسیار کم می باشد. بنابراین یک رابطه بین سئو و محتوای عالی وجود دارد.

نکات سئو در نویسندگی

1. ابتدا برای مخاطبان خود بنویسید.

با نوشتن محتوای سئو پسند که جالب و آموزنده است، خود و شرکتتان را به عنوان یک متخصص در صنعتتان بهتر از رقبای خود معرفی کنید.

2. نوشتن تیترهای جذاب از نکات سئو در نویسندگی هسستند.

شما باید از تیتر های واضح، جالب و غنی از کلمات کلیدی استفاده کنید. علاوه بر یک عنوان عالی، توضیحات بسیار مهم است. همان طور که می دانید عنوان و توضیحات متا، همان چیزی می باشد که در نتایج جستجو نشان داده می شود.

3. از عبارات غنی از کلمات کلیدی استفاده نمایید.

از عبارات مرتبط و غنی از کلمات کلیدی در سرفصل ها و همچنین سرتاسر محتوای خود استفاده کنید. اما به کار بردن بیش از اندازه کلمات کلیدی، می تواند منجر به جریمه موتورهای جستجو شود. بنابراین از کلمات کلیدی به طور متفکرانه و کم استفاده کنید. تا نکات سئو در نویسندگی را رعایت کرده باشید.

4. ساختار پست های خود را تنظیم کنید.

محتویات پست شما ممکن است عالی باشد، اما می تواند به راحتی در قالبی سازماندهی نشده و ناکارآمد از بین برود. تقسیم کردن محتوای به پاراگراف های کوچکتر بسیار مفید خواهد بود.

5. تصاویر را ترکیب نمایید.

محتوای خود را با تصاویر برجسته کنید. افزودن یک تصویر به همراه محتوا می تواند تاثیر زیادی بگذارد. علاوه بر تبلیغ وب سایتتان در سایر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، پست‌های حاوی تصاویر نیز می‌توانند پین شوند که از نکات سئو در نویسندگی محسوب شده و راهی مفید برای افزایش ترافیک وب‌سایت می باشند.

6. محتوا را با رسانه های اجتماعی به حرکت درآورید.

رسانه های اجتماعی ابزار قدرتمندی هستند که می توانند امکان دسترسی به محتوایتان را افزایش دهند. هر مقاله جدید را در سایت‌های رسانه‌های اجتماعی و در انجمن‌ها، با استفاده از توضیحات جذاب و دعوت به اقدام، پست کنید.

7. ایجاد پیوند طبیعی که از نکات سئو در نویسندگی است

لینک ها یک فاکتور مهم رتبه بندی برای سئو هستند. ایجاد محتوای عالی به افزایش اشتراک‌ گذاری و احتمال لینک دادن سایر وب‌ سایت‌ ها به آن کمک می‌ کند، بنابراین کیفیت را هدف قرار دهید.

8. بر کیفیت محتوا تمرکز کنید، نه طول آن

وقتی صحبت از طول محتوا می شود، یک فرمول جادویی وجود ندارد. اگر می خواهید با نوشتن سئو خود رتبه های برتر را به دست آورید، روی کیفیت در مقابل کمیت تمرکز نمایید. موتورهای جستجو محتوای جامع و عمیقی را رتبه بندی می کنند که ارزشی را برای خوانندگان فراهم می نماید. پوشش دادن عمیق یک موضوع به طور طبیعی منجر به محتوای طولانی تر می شود، بنابراین منطقی است که پست های طولانی تر رتبه های بالاتری دارند.

در عین حال، در صورتی که محتوا سئو شده با موضوع جستجو شده مطابقت داشته باشد و اطلاعات باکیفیتی ارائه دهد، می‌توان در صدر SERP ها با محتوای بسیار کمی قرار گیرد.

نکات سئو در نویسندگی

نتیجه گیری

هم سئو و هم نوشتن محتوا قطعات مهمی برای پازل هستند، پس استفاده از تکنیک ‌های با کیفیت برای اطمینان از ترافیک و تعامل بیشتر در وب‌ سایت ‌تان بسیار مهم است. بنابراین، با رعایت نکات سئو در نویسندگی باعث افزایش ترافیک سایت خود شوید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :