بررسی ترفند های لازم برا سئو

دسته بندی ها : سئو, گواهینامه ssl, گواهینامه ssl پریا اصبری
ترفند سئو

70٪ از نتایج جستجوی کلیک شده، نتایج طبیعی و بدون پرداخت هستند. برای اینکه در رتبه اول نتایج جستجو قرار بگیرید تا درآمد بیشتری کسب کنید، باید در خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) سرمایه گذاری نمایید. ما در این مقاله ترفند سئو را بررسی کرده ایم.

نکات و ترفند سئو برای بهبود رتبه بندی ارگانیک

1. استفاده از کلمات کلیدی طولانی

کلمات کلیدی طولانی بخش مهمی از سئو هستند. اگر می خواهید قبل از افرادی که به دنبال کسب و کار شما هستند ظاهر شوید، باید از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید. کلماتی که شامل سه کلمه یا بیشتر هستند.

کلیدواژه های بلند به شما کمک می کند تا کاربران زمان بیشتری را صرف مرور سایت شما کنند. این رفتار سیگنال مثبتی برای صفحه شما، به گوگل ارسال می کند که رتبه بالاتری در نتایج جستجو داشته باشید و ترافیک بیشتری ایجاد نمایید.

2. یک ترفند سئو تمرکز کردن برای زیبایی سایت می باشد.

برای اینکه وب سایت خود را مخاطب پسند کنید:

استفاده از ناوبری خود را آسان کنید:

کاربران نمی خواهند برای یافتن اطلاعات در صفحه تلاش کنند. اگر می خواهید آنها در سایت شما باقی بمانند و اطلاعات شما را بخوانند، ناوبری خود را ساده و آسان برای استفاده کنید.

طراحی وب سایت خود را ساده و جذاب کنید:

طراحی وب سایت شما اولین برداشتی است که مخاطبان از کسب و کار شما به دست می آورند. برای اطمینان از اینکه آنها را از صفحه خود باز نمی دارید، یک طراحی وب سایت مدرن، ساده و چشم نواز برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

سایت خود را به راحتی قابل خواندن کنید:

داشتن یک وب سایت با طراحی زیبا هیچ فایده ای ندارد اگر مخاطبان شما نتوانند اطلاعات موجود در آن را بخوانند.

با بهبود تجربه کاربری، ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت می کنید. این فرایند یک ترفند سئو است که به شما کمک می کند رتبه خود را ارتقا دهید.

3. زمان بارگذاری سایت خود را افزایش دهید.

زمان بارگذاری صفحه یکی از اجزای مهم سئو است. با پیشرفت فناوری، مردم انتظار دارند که اطلاعات را به سرعت در اختیار داشته باشند. وقتی صحبت از زمان بارگذاری سایت است، 83 درصد از کاربران انتظار دارند که وب سایت شما در سه ثانیه یا کمتر بارگیری شود.

4. طراحی واکنشگرا را برای ارتباط با کاربران در دستگاه های متعدد ادغام کنید.

مخاطبان شما از طریق چندین دستگاه از جمله رایانه، تبلت و تلفن همراه به سایت شما دسترسی دارند. اگر می خواهید هر کاربری تجربه مثبتی در سایت شما داشته باشد، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما با هر دستگاهی که کاربر از آن استفاده می کند سازگار است.

5. از امنیت سایت خود مطمئن شوید.

وقتی کاربران در وب سایت شما هستند، می خواهند هنگام مرور و به اشتراک گذاری اطلاعات خود احساس امنیت کنند. اگر سایت امنی نداشته باشید، افراد را از تمایل به وارد کردن داده منصرف خواهید کرد. اگر سایت شما ایمن باشد، «HTTPS» را در نام مرورگر خواهید دید. برای دریافت HTTPS به نام خود، باید گواهی SSL دریافت کرده و گواهی را در سایت خود فعال نمایید.

6. افزایش تعامل با ایجاد محتوای با کیفیت

بازاریابی محتوا راهی عالی برای سوق دادن افراد به سایت شما و ترغیب آنها برای باقی ماندن در آن است. با ایجاد محتوای عمیق و جامع، به افزایش ترافیک بیشتر به صفحه خود کمک خواهید کرد. ایجاد محتوا فرآیندی می باشد که در آن شما دانش ارزشمندی را در مورد موضوعات مورد نظر خود در اختیار مخاطبان قرار می دهید. همچنین شما می توانید محتوای خود را به روش های مختلف از جمله فیلم ها، وبلاگ ها، اینفوگرافیک ها و کتاب های الکترونیکی قالب بندی کنید.

ترفند سئو

در آخر

روش هایی که گفته شد، ترفند سئو برای افزایش ترافیک می باشد.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :