پشتیبانی سئو سایت

دسته بندی ها : سئو نفیسه رفیع پور
پشتیبانی سئو سایت

وب سایت تجاری شما مانند یک ماشین است، اگر به طور منظم نگهداری و سرویس نشود در نهایت خراب خواهد شد. رقبای شما همه در تلاش هستند تا اطمینان حاصل کنند که وب سایت آن ها در موتور های جستجو از رتبه بالایی برخوردار است. بنابراین اگر انتظار ندارید بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید و از وب سایت خود بیشترین بهره را ببرید، چگونه رقابت خود را پیش می برید؟ شما باید تعمیر و نگهداری منظم وب سایت را انجام دهید و بهتر است از خدمات پشتیبانی سئو سایت استفاده کنید تا در این امر به شما کمک کند. به این ترتیب، می توانید بر روی رشد کسب و کار خود تمرکز کرده و کمتر نگران نگهداری وب سایتتان باشید.

خدمات پشتیبانی سئو سایت

1. به روز رسانی نرم افزار وب سایت

اگر از هر نوع سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا هر نوع اسکریپتی مانند PHP استفاده می کنید، باید همیشه به روز باشد. وردپرس معمولاً به طور خودکار به روز می شود، اما مواردی وجود دارد که ممکن است نیاز به به روزرسانی دستی داشته باشد.

ارائه دهنده خدمات وب باید نرم افزار سرور اصلی خود را به طور منظم به روز می کند. به عنوان مثال: آن ها بررسی می کنند که آیا مواردی مانند سرویس FTP در سرور به روز است یا خیر.

پشتیبانی سئو سایت
پشتیبانی سئو سایت

2. بهبود سرعت وب سایت

آیا می دانید که اگر بارگیری بیش از سه ثانیه طول بکشد ، بیست و پنج درصد از کاربران از وب سایت خارج می شوند؟ در واقع، بازدیدکنندگان در مورد دسترسی به اطلاعاتی که می خواهند در کمتر ین زمان ممکن اهمیت می دهند.

پشتیبانی سئو سایت همیشه با استفاده از بینش هایی که از ابزار های بررسی سرعت برای بهبود مستمر نحوه بارگیری سایت دریافت می کند، سرعت وب سایت شما را بررسی می کند.

3. رفع خطا های HTML

کد HTML آسان نیست به خصوص اگر در مورد برنامه نویسی وب سایت چیزی نمی دانید. برای اطمینان از عملکرد خوب آن، باید به جزئیات توجه کنید زیرا آنچه ممکن است یک خطای جزئی به نظر برسد می تواند منجر به مشکلات جدی شود. پشتیبانی سئو سایت قابل اطمینان باید بتواند مسائل مربوط به HTML را بازرسی، پیدا و رفع کند.

4. پشتیبان گیری از فایل ها

تصور کنید اگر همه فایل های ضروری وب سایت خود را از دست بدهید، چقدر ناامید کننده خواهد بود. این شامل تصاویر، صفحات، پست های وبلاگ، افزونه ها و غیره است. اگر وب سایت خود را در وردپرس اجرا می کنید، ممکن است چند گزینه پشتیبان گیری خودکار داشته باشید. خدمات تعمیر و نگهداری وب سایت اطمینان حاصل می کند که پشتیبان گیری از پرونده و پایگاه داده به طور خودکار حداقل به صورت هفتگی انجام می شود.

پشتیبانی سئو سایت
پشتیبانی سئو سایت

5. ایجاد محتوای جدید

استراتژی محتوای شما ممکن است مناسب باشد، اما همیشه بهتر است آن را با ایجاد انواع جدید محتوا بهبود بخشید و محتوای وب شما نیز باید به روز باشد. اگر پستی نوشته اید که سال ها پیش منتشر شده، ممکن است در حال حاضر مناسب نباشد و برخی از اطلاعات ممکن است نیاز به به روز رسانی داشته باشند.

6. بهینه سازی موتور های جستجو

بررسی منظم وب سایت شما برای مناطقی که قابلیت جستجو پذیری را افزایش می دهد، می تواند به بهبود موتور های جستجو کمک زیادی کند. پست های وبلاگ شما را می توان تغییر داد تا شامل کلمات کلیدی محبوب و رقابتی شود. صفحات لندینگ شما نیز می توانند به روز شوند تا کلید واژه های کلیدی مرتبط و به موقع را شامل شوند و حتی می توانید صفحه “درباره ما” را به طور مرتب به روز کنید تا از کلمات کلیدی محبوب در صنعت خود استفاده کنید. تحقیق در مورد کلمات کلیدی هنگام ایجاد محتوای جدید برای وب سایت شما نیز مهم است.

به عنوان بخشی از استراتژی پشتیبانی سئو سایت، شناسایی مسائل ساختاری در وب سایت شما که ممکن است بر نحوه بررسی سایت شما  توسط موتور های جستجو تأثیر بگذارد، بسیار مهم است.

7. اطمینان از سازگاری طراحی در همه صفحات

وب سایت شما باید در تمام آخرین نسخه های مرورگر های اصلی وب سایت مانند Chrome ، Safari، Firefox و غیره به درستی کار کند. این مرورگر ها مرتباً به روز می شوند و اگر وب سایت شما با بروزرسانی ها سازگار نباشد، ممکن است ظاهر نشود یا ظاهری نداشته باشد که شما آن را می خواهید.  این موضوع می تواند بر تجارت و نام تجاری شما تأثیر منفی بگذارد. همچنین مهم است که اطمینان حاصل کنید که که وب سایتتان در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر می رسد.

پشتیبانی سئو سایت

8. رفع پیوند های شکسته

هر پیوندی در وب سایت شما باید دقیقاً به مکان مناسب منتهی شود، اما گاهی اوقات پیوند ها می توانند خراب شوند. ممکن است یک سایت یا منبعی که قبلاً به آن پیوند داده اید ناپدید شود، یک صفحه در وب سایت شما در دسترس قرار نگیرد یا یک پست را جابجا کرده و فراموش کنید که صفحاتی را که به آن پیوند دارند به روز کنید.

در حالت ایده آل، یک پشتیبانی سئو سایت به طور معمول وب سایت شما را برای شناسایی پیوند های خراب بررسی می کند. به محض اینکه آن ها را پیدا نمودند، تغییرشان خواهند داد یا حذف شان می کنند.

9. بررسی تجزیه و تحلیل وب سایت خود

عملکرد وب سایت شما باید نظارت شود تا اطمینان حاصل شود که همه چیز همانطور که باید کار می کند. یک متخصص پشتیبانی سئو سایت ، معیار های سطح بالا مانند تعداد بازدیدکنندگان جدید و بازگشتی وب سایت شما در هفته گذشته یا بیشترین خوانده شده پست های وبلاگ را بررسی خواهد کرد. سپس آنها وب سایت شما را بر اساس آن تنظیم می کنند تا مطمئن شوند همه معیارها در اوج خود هستند.

منبع

نفیسه رفیع پور
نفیسه رفیع پور

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :