رپورتاژ آگهی چیست و چه مزایایی دارد؟

دسته بندی ها : سئو محمد یاری پور
اصول مارکتینگ

امروزه بازاریابی اینترنتی حوزه بسیار گسترده ای است و رقابت بسیار بزرگی در این زمینه وجود دارد. SEO راهی برای کسب بازدید بیشتر در سایت شما است و همچنین به عنوان یک روش تبلیغات برای یک محصول یا خدمات خاص شناخته می شود. رپورتاژ آگهی و سئو هر دو به یکدیگر شبیه هستند. اکنون، امن اس اس ال قصد دارد در مورد SEO و اینکه رپورتاژ آگهی چیست ، صحبت کند.

رپورتاژ آگهی چیست

رپورتاژ آگهی یک نوع تبلیغات در قالب محتوا است. قبل از وجود اینترنت، این کار با روش های سنتی مانند استفاده از چهره های مطرح یا در روزنامه ها انجام می شد.

مدتی پیش دریافت رپورتاژ آگهی از وب سایت های دارای رنک بالا، توسط Google بسیار خوب ارزیابی می شد. رپورتاژ آگهی در سایت های دارای رده بالا برای جذب بازدید تولید شده است و تاثیر بسیار مثبتی روی سایت میگذاشت، اما اکنون Google در الگوریتم های جدید خود، تغییراتی جهت این موارد انجام داده است. Google مایل است رپورتاژ آگهی آنلاین به صورت پیوندهای طبیعی و بدون پرداخت هزینه باشد.

رپورتاژ آگهی

تفاوت بازاریابی محتوا با رپورتاژ آگهی چیست

بسیار مهم است که درک کنیم رپورتاژ آگهی همان بازاریابی محتوا نیست. رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی یک روش برای برجسته سازی، تبلیغ و تأیید یک محصول یا خدمات است، در حالی که بازاریابی محتوا راهی برای نوشتن برخی مقالات و صحبت در مورد محصولات و خدمات به صورت کلی است.

در بازاریابی محتوا، مردم اطلاعات مربوط به خدمات و محصول را با محتوا ارائه می دهند. بازاریابان محتوا پیوندهای خود را در وبلاگ یا سایت های ارسال مقاله با پیوندی از محصول یا خدمات خود ارسال می کنند و وقتی کاربری به آن پست می آید، با دنبال کردن آن پیوند می تواند از آن محصول یا خدمات استفاده کند.

سئو و رپورتاژ آگهی

گوگل به صراحت اعلام کرده است که بک لینک های پولی جهت جذب کاربران و افزایش ترافیک سایت به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود و راه حل آن نیز توسط Google ارائه شده که می توانید با استفاده از الگوریتم های رتبه بندی گوگل از آنها استفاده کنید. هدف از رپورتاژ آگهی فقط بدست آوردن آب لینک توسط پیوند موجود در آن نیست. یک تبلیغ SEO و رپورتاژ آگهی مناسب در یک سایت معتبر و مرتبط برای رتبه بندی سایت در موتور جستجو استفاده شده و بسیار می تواند مفید باشد.

سخن آخر

سعی کنید رپورتاژ آگهی را با توجه به بودجه خود و مبلغی که سایت با کیفیت و مرتبط مدنظرتان درخواست می کند استفاده کنید. رپورتاژ آگهی نباید با فاصله زمانی خیلی کوتاه و یا در فواصل زمانی غیر منظم استفاده شود.

منبع

محمد یاری پور
محمد یاری پور

مدیر وب سایت امن اس اس ال با 15 سال سابقه فعالیت در زمینه وب ، امنیت ، هاست و دامنه و گواهینامه ssl

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :