Ahrefs چیست؟

دسته بندی ها : سئو مریم برفرنژاد
ahrefs چیست

Ahrefs یکی از ابزارهای مورد استفاده در صنعت سئو و بازاریابی دیجیتال است. هدف این ابزارپیوند دادن، تجزیه و تحلیل مشخصات است. با کمک آن، می توانید تمام اطلاعات حیاتی در مورد بک لینک ها را جمع آوری کرده و همزمان پارامترهای وب سایت و کیفیت پیوندها را بسنجید. در این محتوا بررسی می کنیم Ahrefs چیست و چه نقشی در آنالیز وب سایت دارد.

عملکردهای اصلی Ahrefs چیست

بخش اختصاصی Site Explorer به کاربران اجازه می دهد تا از طریق نظارت بر کلمات کلیدی که رقبا برای آنها نمایش داده می شوند، در ترافیک ارگانیک جستجو کنند. علاوه بر این، با کمک Ahrefs می توانید بررسی کنید که چه وب سایت هایی به یک سایت خاص از یک صنعت خاص لینک می دهند. شاخص های رتبه بندی DR یا URL که در مقیاس نقطه ای بیان می شوند، امکان بررسی URL و نمایه پیوند دامنه را فراهم می کنند که یکی از عوامل رتبه بندی Google است.

هنگامی که شروع به شکل دادن به طرح بازاریابی دیجیتال خود می کنید، روش هایی مانند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را پیدا خواهید کرد. سئو یکی از بهترین روش ها برای کمک به کسب و کار شما برای دستیابی به اهداف ارزشمند است، Ahrefs  یک راه حل برای سئو میباشد که به کسب و کار شما کمک می کند که کمپین سئو شما را اجرا و بهینه نماید.

بک لینک چیست؟

Ahrefs به عنوان یک چک کننده لینک شناخته می شود، بنابراین مهم است که ابتدا بک لینک را درک کنید.

پیوندهایی به صفحه یا محتوای شما از سایر سایت های دارای مجوز هستند. کسب این پیوندها از سایت های معتبر به افزایش اعتبار وب سایت شما و افزایش رتبه صفحه شما در موتورهای جستجو کمک می کند.

بیشتر مشاغل از طریق ایجاد محتوا، بک لینک می گیرند. وقتی محتوای خاص صنعت را ایجاد می کنید، می توانید آن را با سایر مقامات صنعت به اشتراک بگذارید. اگر آنها آنچه را که می بینند دوست داشته باشند، ممکن است در محتوای خود به عنوان مرجع، آن را ارجاع دهند.

اگر Google ببیند که سایت های معتبر به صفحه شما پیوند می دهند، اطمینان پیدا میکند که سایت شما ارزشمند و صحیح است. این سایت به شما رتبه بالاتری می دهد تا به راهنمای بیشتری در یافتن صفحه شما کمک کند.

ahrefs چیست
ahrefs چیست

Ahrefs  چیست

همانطور که قبلاً گفته شد، Ahrefs  به عنوان یک کنترل کننده اعتبار بک لینک شناخته می شود، اما بسیار بیشتر از این است. این ابزار بازاریابی دیجیتال، اطلاعات ارزشمندی در مورد بک لینک و سئو ارائه می دهد. این ویژگی های SEO مانند نظارت بر رتبه بندی و ابزار کلمات کلیدی را ارائه می دهد.

Ahrefs  به دلیل اینکه دارای یکی از بزرگترین پایگاه های اطلاعاتی لینک های زنده بوده، به دلیل بررسی بک لینک شناخته شده است. این نرم افزار از خزنده استفاده می کند تا سایت شما را چگونه موتور جستجو مشاهده کند. این به شما کمک می کند سایت خود را بهتر درک نمایید تا بتوانید آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

هنگام استفاده از Ahrefs، داشبوردی دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تمام داده های خود را ردیابی کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک URL اضافه کنید تا برگه های مربوط به سلامت دامنه خود را حفظ کند. این داشبورد خطاها، پیوندهای جدید، رتبه بندی URL و دامنه های ارجاع را به شما نشان می دهد.

قیمت

Ahrefs  چهار نوع برنامه مختلف برای تجارت شما ارائه می دهد. قیمت با توجه به نوع برنامه شما و اینکه صورتحساب ماهانه یا سالانه انتخاب می کنید تعیین می شود.

سخن پایانی

Ahrefs یک مجموعه نرم افزاری SEO است که شامل ابزارهایی برای ایجاد لینک، تحقیقات کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا، ردیابی رتبه وامتیاز سایت است. بیشتر ویژگی های Ahrefs برای متخصصان بازاریابی طراحی شده است.

 به طور خلاصه Ahrefs ابزاری محبوب در جستجوگرها است که مردم از آن برای گرفتن رتبه های بالاتر گوگل استفاده می کنند.

منبع

مریم برفرنژاد
مریم برفرنژاد

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :