بهترین درگاه های پرداخت ووکامرس برای فروشگاه آنلاین

دسته بندی ها : تکنولوژی, مقالات پریا اصبری
افزونه درگاه پرداخت وردپرس

انتخاب درگاه ووکامرس مناسب برای پرداخت، تصمیم بسیار مهمی بوده و تاثیرات بلند مدتی بر موفقیت و پایداری کسب و کار آنلاین شما خواهد داشت. در این مقاله به مقایسه برترین افزونه درگاه پرداخت وردپرس می پردازیم تا بتوانید گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

نحوه انتخاب بهترین افزونه درگاه پرداخت وردپرس

گزینه هایی که باید در هنگام انتخاب درگاه پرداخت WooCommerce خود در نظر بگیرید.

1. کارمزد معاملات

اکثر درگاه‌ های پرداخت ووکامرس برای هر تراکنشی که در فروشگاه شما انجام می ‌شود، کارمزد دریافت می ‌کنند. این کارمزد می تواند بر اساس محل کسب و کار شما، نوع کارت مشتریان، درگاه پرداختی که انتخاب می کنید و غیره متفاوت باشد.

2. سایر کارمزد ها

به غیر از کارمزد تراکنش، برخی از ارائه دهندگان خدمات پرداخت WooCommerce نیز ممکن است هزینه های اضافی از شما دریافت کنند. این می تواند کارمزدهای نگهداری حساب و یا هزینه های برداشت بانکی باشد.

3. پرداخت های مکرر

بسیاری از کسب‌ و کارها محصولات مبتنی بر اشتراک مانند طرح ‌های عضویت یا دوره‌ های آنلاین را می‌ فروشند. در این صورت ممکن است بخواهید به دنبال ویژگی پرداخت های مکرر نیز باشید.

برخی از درگاه های پرداخت از مشتریان می خواهند که هر تراکنش را به صورت دستی انجام دهند و از پرداخت های تکرار شونده پشتیبانی نمی کنند. اگر کسب و کار شما نیاز به تمدید خودکار دارد، حتماً این گزینه را بررسی نمایید.

4. در دسترس بودن در منطقه هدف شما

در مرحله بعد، باید مطمئن شوید که سرویس پرداختی که انتخاب می‌کنید در کشور شما موجود است.

این ها فقط مهمترین مواردی هستند که باید به دنبال آنها باشید. همچنین ممکن است بخواهید ویژگی های دیگری را که کسب و کار شما به آن نیاز داشته باشد، مشاهده نمایید. به عنوان مثال، بازپرداخت آسان، امنیت اضافی، تأیید و مطابقت با مقررات بر اساس منطقه شما.

بهترین درگاه های پرداخت WooCommerce برای وردپرس

WooCommerce از تعداد زیادی درگاه پرداخت پشتیبانی می کند در زیر محبوب ترین آن ها را بررسی می کنیم.

1. Stripe

Stripe محبوب ترین افزونه درگاه پرداخت وردپرس برای پذیرش پرداخت های کارت اعتباری در وب سایت شما است. از تمام کارت های اعتباری پشتیبانی می کند. مشتریان شما همچنین می‌توانند با استفاده از Apple Pay، Google Pay و Alipay پرداخت نمایند.

 • Stripe در بیش از 40 کشور در دسترس می باشد. هیچ کارمزد راه اندازی یا سالانه ای برای Stripe وجود ندارد، اما برای هر تراکنش 2.9٪ کارمرز دارد.
 • Stripe از پرداخت های مکرر پشتیبانی کرده و می تواند با هر اشتراک یا افزونه عضویت وردپرس استفاده شود.
افزونه درگاه پرداخت وردپرس

2. PayPal Standard

یکی از محبوب ترین خدمات پرداخت موجود برای فروشگاه های تجارت الکترونیک بوده و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پرداخت، خدمات متنوعی را برای تجارت شخصی، تجاری و الکترونیکی ارائه می دهد. WooCommerce با پشتیبانی داخلی برای استفاده از PayPal در فروشگاه آنلاین شما ارائه می گردد.

در ده ها کشور موجود است، اما محدودیت های متفاوتی در برخی کشورها وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که در کشور شما و همچنین مشتریان هدف شما پشتیبانی می شود.

افزونه درگاه پرداخت وردپرس

3. Square

Square یکی دیگر از افزونه درگاه پرداخت وردپرس برای فروشگاه های WooCommerce است. این پلاگین برای فروشگاه ‌هایی که مکان ‌های فیزیکی، تحویل و سایر گزینه‌ های فروش دارند، بسیار مناسب می باشد.

نتیجه گیری

بهترین افزونه درگاه پرداخت وردپرس درگاهی است که:

 1. بهترین کارمزد تراکنش را در اختیار شما قرار می دهد
 2. در منطقه مورد نظر شما موجود است
 3. تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان شما ارائه می دهد.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :