افزونه های نظرسنجی وردپرس

دسته بندی ها : تکنولوژی, مقالات پریا اصبری
افزونه نظرسنجی وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس برای سایت خود هستید؟ نظرسنجی های آنلاین بسیار جذاب هستند و می توانند برای افزایش تعامل کاربران در وب سایت شما استفاده شوند. در این مقاله به مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس می پردازیم.

در افزونه نظرسنجی وردپرس به دنبال چه چیزی باشیم؟

نظرسنجی های آنلاین یک راه سرگرم کننده و آسان برای درگیر نگه داشتن مخاطبان ارائه می دهد. به همین دلیل است که وب سایت های محبوب به طور مرتب از آنها برای ایجاد محتوا و افزایش زمانی که کاربران در وب سایت خود می گذرانند، استفاده می کنند.

افزونه های نظرسنجی وردپرس زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا نظرسنجی های آنلاین را به وب سایت خود اضافه نمایید. در اینجا چند مورد وجود دارد که ما در پلاگین نظرسنجی وردپرس به دنبال آن خواهیم بود:

  • استفاده از آن باید آسان باشد
  • نظرسنجی ها باید زیبا به نظر برسند و می توانند به راحتی در هر جایی از جمله پست ها، صفحات یا ابزارک های نوار کناری اضافه شوند
  • افزونه نظرسنجی شما باید سریع باشد و نباید بر سرعت وب سایت یا تجربه کاربر تأثیر بگذارد
  • باید بتواند نتایج نظرسنجی را با نمودارها نمایش دهد

بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس

1. Formidable

یک فرم ساز پیشرفته نظرسنجی برای وردپرس است که دارای یک رابط کشیدن و رها کردن بوده و می توانید برای ایجاد نظرسنجی از آن استفاده کنید.

استایلر نظرسنجی بصری آنها به شما امکان می دهد طرح های نظرسنجی را سفارشی کنید. همچنین می توانید از آن برای ایجاد نظرسنجی های چند صفحه ای با نوار پیشرفت استفاده نمایید.

دارای تمام ویژگی های پیشرفته ای است که می خواهید به آنها امیدوار باشید، مانند منطق شرطی، امکان بررسی قبل از ارسال، گزارش ها و نمودارهای زیبا….

بیش از 300000 وب سایت از Formidable Forms برای ایجاد فرم های متمرکز بر راه حل استفاده می کنند.

2. نظرسنجی YOP

YOP poll یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد تا نظرسنجی های آنلاین را به وب سایت خود اضافه کنید. این برنامه رایگان و آسان برای نصب در وردپرس است.

می ‌توانید نظرسنجی‌ ها را برنامه ‌ریزی کنید، در چندین صفحه نمایش دهید، نتایج نظرسنجی را به صورت اعداد و درصد نشان داده و در هر زمان بازنشانی کنید.

نظرسنجی YOP می تواند نتایج را در سبک های مختلف نمایش دهد. ویژگی بایگانی آنها به شما امکان می دهد تا نتایج نظرسنجی قبلی مرتب شده بر اساس تاریخ شروع و پایان نظرسنجی را نشان دهید.

افزونه نظرسنجی وردپرس

3. WP-Polls

WP-Polls یک راه حل نظرسنجی ساده، آسان و رایگان برای سایت وردپرس شما است. این به شما امکان می دهد نظرسنجی های آنلاین را در صفحات وردپرس، پست ها و مناطق ویجت خود اضافه کنید. کاربران می توانند چندین گزینه را در نظرسنجی انتخاب نمایند. WP-Polls به طور خودکار نتایج را پس از انتخاب کاربران نشان می دهد. اگر می ‌خواهید ظاهر نظرسنجی خود را سفارشی کنید، می‌توانید موضوع را تغییر داده و سبک CSS سفارشی را به نظرسنجی خود اضافه نمایید.

4. نظرسنجی ها و رتبه بندی های Crowdsignal

یکی دیگر از افزونه های محبوب نظرسنجی وردپرس است که به شما امکان می دهد تا نظرسنجی ها را از داشبورد وردپرس خود ایجاد و مدیریت کنید. شما می توانید یک نظرسنجی چند گزینه ای ایجاد کرده، یک تاریخ بسته را برای نظرسنجی تعیین کنید، نتایج نظرسنجی را در سایت خود نمایش یا پنهان نمایید.

از پاسخ‌ های متعدد از سوی کاربران مشابه با فیلتر IP اولیه جلوگیری می ‌کند. این یک افزونه رایگان است. با این حال، برای ایجاد یک کلید API به یک حساب WordPress.com نیاز دارید.

کلام آخر

امیدواریم این مقاله به شما کمک نماید تا بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس را برای استفاده در وب سایت خود پیدا کنید. ما در امن اس اس ال همراه شما هستیم تا بهترین سایت را داشته باشید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :