وردپرس کار کیست؟

دسته بندی ها : سئو مریم برفرنژاد
سایت ساز وردپرس

   یک وردپرس کار کسی است که می تواند پلاگین ها و ماژول های سفارشی را برای وردپرس ایجاد کند. طراح وردپرس (یک طرح واقعی) قادر به ایجاد یک موضوع در اطراف وردپرس است. یک وردپرس کار کسی است که توانایی انجام همه آن را دارد، وردپرس کارمی تواند با دانستن پلاگین ها و موضوعات مناسب برای پروژه به شما کمک کند محصول نهایی را انجام دهید.

وردپرس کار کسی است که WP را می فهمد و با عملکردهای اصلی WP و نحوه کار کل آن آشنا است. بله، یک وردپرس کار نیز یک توسعه دهنده PHP است، اما همه توسعه دهندگان PHP از نزدیک با WP آشنا نیستند.

مراحل تبدیل شدن به یک وردپرس کار

مرحله 1: نحوه کار وردپرس را بفهمید

شما می توانید کدنویسی را مطالعه کرده و هر آنچه را دوست دارید طراحی کنید، اما بدون درک اینکه همه قطعات پازل در کنار هم چطور هستند به شما کمک نمی کند.

به طور خلاصه، وردپرس با ایجاد صفحات وب “پویا” که دارای اطلاعات پایگاه داده هستند، کار می کند. هر صفحه هر زمان که بازدید می شود در حین بازدید کش میشود مگر اینکه افزونه ذخیره سازی داشته باشید.

وردپرس فقط از HTML، زبان وب برای ساختن صفحات استفاده نمی کند. بلکه از یک زبان برنامه نویسی  دیگر به نام PHP استفاده می شود که برای بازیابی اطلاعات از پایگاه داده MySQL استفاده می گردد .PHP  بین بیت های کد HTML قرار گرفته است.

وردپرس کار
وردپرس کار

مرحله 2: زبانها را یاد بگیرید

برای استفاده بیشتر از وردپرس نیازی به یک برنامه نویس خبره نیستید، اما برخی از دانش های اساسی در این زمینه به شما کمک می کند.

با داشتن دانش اولیه در زمینه HTML، CSS  و PHP، قادر خواهید بود سایت خود را به راحتی تغییر دهید و هر تغییری را که می خواهید ایجاد کرده، و به راحتی مشکلات پیش آمده را برطرف کنید.

مرحله 3: مراحل عیب یابی را دنبال کنید

یادگیری مراحل اساسی برای عیب یابی وردپرس می تواند به شما کمک کند تا مانند یک متخصص احساس کنید زیرا قادر خواهید بود بدون درخواست کمک، بسیاری از مشکلات اساسی را به تنهایی شناسایی و حل کنید.

و برای مشکلات مزاحم که نمی توانید حل کنید، حداقل مکان مورد نظر را محدود کرده و هنگام کمک به آنها اطلاعات مفیدی بدهید و می دانید برای کمک به کجا مراجعه کنید.

چه با یک صفحه سفید خالی روبرو باشید، چه با یک خطای PHP یا یک فایل گمشده یا عملکرد وب سایت winky، می توانید این مراحل را دنبال کنید تا ببینید مشکل از چه قرار است.

مرحله4: طرح زمینه پیش فرض را برگردانید

اگر افزونه های شما مشکلی ایجاد نکنند، این می تواند موضوع شما باشد. سعی کنید به موضوع پیش فرض وردپرس بروید تا ببینید آیا این خطا را برطرف می کند یا خیر. اگر موضوع مشکلی ایجاد کرده است، می توانید برای پشتیبانی با توسعه دهنده تم تماس بگیرید و یه موضوع دیگر را در نظر بگیرید.

سخن نهایی

هنگامی که قالب یا افزونه وردپرس خود را توسعه دادید، مهم است که به خاطر داشته باشید که قصد دارید با آن کار کنید. آیا می خواهید آن را به صورت رایگان منتشر کرده یا می خواهید مقداری پول کسب کنید و پیرامون آن کسب و کار ایجاد نمایید؟ اگر مورد دوم را انتخاب کردید، باید برنامه خوبی برای فروش تم ها و افزونه های وردپرس خود تهیه کنید.

منبع

مریم برفرنژاد
مریم برفرنژاد

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :