هزینه خدمات سئو چه مقدار می باشد؟

دسته بندی ها : سئو نفیسه رفیع پور
قیمت سئو

در حالی که سئو یکی از مهم ترین انواع بازاریابی دیجیتال می باشد که در دسترس شما قرار دارد، اما تخمین قیمت سئو و هزینه های معمول کار سختی است.

این پروژه ها می تواند از کار با یک مشاور ساعتی تا استخدام آژانس برای سئو ماهانه باشد.

چه چیزی قیمت گذاری SEO را تعیین می کند؟

عوامل متعددی در تعیین قیمت سئو نقش دارند، از جمله:

 • تجربه آژانس، پیمانکار یا مشاور
 • محل آژانس، پیمانکار یا مشاور
 • مدل قیمت گذاری SEO، مانند یک ماهه، سه ماهه، سالانه و غیره
 • اندازه کسب و کار، مانند شروع کار یا شرکت
 • مقیاس استراتژی سئو
 • وضعیت استراتژی SEO موجود، مانند قدرت نمایه لینک برگشتی شما
 • اهداف سئو
 • و غیره
قیمت سئو
قیمت سئو

معمولاً خواهید دید که ارائه دهندگان با تجربه SEO از آژانس ها گرفته تا مشاوران، از قیمت بهینه سازی موتور جستجو بالاتری برخوردار هستند. به همین ترتیب، یک استراتژی SEO با مقیاس بزرگتر، مانند یک طرح در سطح شرکت، هزینه های SEO بیشتری را برایتان خواهد داشت.

چگونه می توان تشخیص داد که هزینه SEO ارزش آن را دارد؟

به طور کلی، شما هر مبلغی که پرداخت کنید، به همان اندازه نیز خدمات SEO دریافت می کنید. اما مقداری بررسی قبل از انتخاب شرکت SEO لازم است. در اینجا ما چند نکته در این مورد آورده ایم:

1. به دنبال نتایج اثبات شده باشید

به دنبال مطالعات موردی بگردید و از شرکت هایی که در نظر گرفته اید بخواهید نمونه هایی از موفقیت خود را ارائه دهند. اگر آن ها در ارائه هرگونه نمونه کار برای شما تردید کنند، احتمال اینکه موفقیت چندانی کسب نکرده باشند وجود دارد.

2. به سخنان مشتریان قبلی آن ها گوش دهید

بررسی ها را هم در سایت آن ها و هم در وب سایت های مشتریانشان بخوانید. به خاطر داشته باشید که حتی بهترین شرکت ها همیشه چند بررسی منفی دارند. به دنبال روند های کلی باشید، و اگر بصورت مکرر پرچم های قرمز مشاهده می کنید، احتمالاً بایدآن ها را جدی بگیرید.

3. مستقیماً با تیم صحبت کنید

از آن ها بخواهید با کارمندان واقعی که حساب SEO شما را مدیریت می کنند تماس بگیرید یا با هر کسی که نظارت بر بخش SEO را انجام دهد صحبت کنید. کاملا منطقی است که شما بخواهید کمی بیشتر در مورد افرادی که برای کار در وب سایت خود به آن ها پول پرداخت می کنید و همچنین استراتژی هایی که ممکن است برای بهبود نتایج جستجوی شما بکار گیرند، بیشتر بدانید.

4. یادگیری یک استراتژی سایه دار(غیر اصولی) را یاد بگیرید

درباره “سئو کلاه سیاه” بیشتر اطلاعات کسب نمایید و مطمئن باشید که هر یک از استراتژی هایی که فروشندگان با شما در میان می گذارند، در ظاهر به نظر نمی رسد در حال نقض کردن هیچکدام از دستورالعمل های Google باشد.

در Amnssl، ما یک شرکت SEO کاملاً کلاه سفید هستیم، به این معنی که ما دقیقا بر طبق قوانین Google کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم سایت شما به دلیل کار هایی که انجام می دهیم هرگز افت نخواهد کرد!

5. چند مورد را امتحان و مقایسه کنید

خرید خدمات مستقل حسابرسی سئو از چندین شرکت را در نظر بگیرید و سپس یافته های این ممیزی ها را با یکدیگر مقایسه کنید. ممکن است در هنگام خرید کمی هزینه اضافی پرداخت کنید، اما شانس بیشتری در انتخاب بهترین شرکت دارید.

کلام آخر

امیدواریم که این مقاله بتواند برخی از سردرگمی ها را برطرف کند و به شما این قدرت را داده باشیم که بهترین شرکت SEO برای بیزینس خود را انتخاب نمایید. اگر سوالی باقیمانده یا می خواهید وب سایت خود را به یک متخصص سئو بسپارید، مجموعه امن اس اس ال برای ارائه خدمات حرفه ای در خدمت شماست (:

منبع

نفیسه رفیع پور
نفیسه رفیع پور

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :