بررسی افزونه ثبت نام کلاس و دوره

دسته بندی ها : تکنولوژی, مقالات پریا اصبری
افزونه ثبت نام کلاس وردپرس

وردپرس به عنوان یک برنامه انعطاف پذیر به کاربران خود اجازه می دهد تا عملکردهای خاصی را به راحتی و بدون کدنویسی انجام دهند. با استفاده از افزونه ها می توانید هر نوع عملکردی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. بنابراین اگر می خواهید یک فرم برای ثبت نام کلاس بسازید یا دوره های خود را بفروشید، تنها چیزی که نیاز دارید یک افزونه ثبت نام کلاس وردپرس است.

ما در این مقاله با بررسی 5 مورد از بهترین افزونه ثبت نام کلاس و دوره آموزشی وردپرس انتخاب را برای شما آسان می کنیم.

چرا یه یک کلاس وردپرس و پلاگین ثبت نام دوره نیاز دارید؟

شما باید از افزونه ها برای افزودن هر گونه عملکرد اصلی یا خاص به سایت وردپرس خود استفاده کنید. به همین ترتیب، افزونه های زیادی برای کمک به شما در ایجاد فرم ثبت نام طراحی شده اند. افزونه ‌های ثبت‌ نامی که در زیر بررسی کردیم، با سفارشی ‌سازی ‌ها و انعطاف ‌پذیری ‌های زیادی همراه هستند تا به شما کمک کنند که نوع کلاس یا فرم ثبت‌ نام دوره را ایجاد نمایید.

شما می توانید با استفاده از افزونه مناسب فرم ثبت نام وردپرس، یک فرم ثبت نام کلاس سفارشی را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید.

در پلاگین ثبت نام کلاس وردپرس، لازم است به دنبال چه ویژگی هایی باشید؟

سفارشی سازی

بنابراین افزونه ثبت نام شما باید هر گونه سفارشی سازی ممکن را ارائه دهد. شما باید بتوانید فیلدهای کاربری موجود (به جز فیلدهای اساسی ضروری مانند نام و غیره) را ویرایش کنید، فیلدهای سفارشی جدید اضافه کنید و همچنین توانایی اضافه کردن انواع مختلف فیلد سفارشی را نیز داشته باشید.

سهولت در راه اندازی

اگر فرآیند ایجاد یک فرم ثبت نام کلاس بسیار پیچیده یا فنی باشد، کاربران برای انجام آن به روش صحیح تلاش خواهند کرد. افزونه های ثبت نام اغلب با یک فرآیند ساده چند کلیکی برای ایجاد فرم ثبت نام و همچنین سفارشی سازی ارائه می شوند.

سایر عملکردها

بسیاری از افزونه های ثبت نام کاربر نه تنها قابلیت ایجاد یک فرم ثبت نام سفارشی را ارائه می دهند، بلکه سایر عملکردهای مفید مرتبط را نیز در اختیار کاربران قرار می دهند. برخی از آنها عبارتند از:

 • امکان ایجاد سایر فرم‌ های مهم مرتبط با کاربر مانند ورود به سیستم، ویرایش نمایه و فرم‌ های بازنشانی رمز عبور
 • پس از ورود و ثبت نام، می توانید تغییر مسیرهای سفارشی را به صفحات خاص تنظیم کنید
 • ارسال ایمیل های سفارشی برای کاربران در ثبت نام موفقیت آمیز
 • یک فهرست کاربری برای همه دانش آموزان خود ایجاد کنید
 • اگر محصولات دیجیتال دیگری را نیز در سایت خود می فروشید، با سایر افزونه های مفید مانند WooCommerce ادغام نمایید

بهترین افزونه ثبت نام کلاس وردپرس و ثبت نام دوره

Profile Builder

یک افزونه مدیریت کاربر کامل است که امکان ایجاد فرم های ثبت نام انعطاف پذیر را فراهم می کند. می توانید این فرم ها را مطابق با سلیقه خود سفارشی نمایید. به این ترتیب، می توانید به راحتی فرم های ثبت نام کلاس یا دوره کاملاً قابل تنظیمی را ایجاد کنید.

نسخه‌ های حرفه‌ ای Profile Builder با قابلیت افزودن انواع مختلف فیلدهای اضافی سفارشی به فرم ‌هایتان ارائه می ‌شوند. بنابراین می توانید یک فرم ثبت نام کلاس ایجاد کنید که دارای تمام عناصر و انواع فیلدهای مورد نیازتان باشد.

ادغام پرداخت

اگر می‌ خواهید قابلیت دریافت پرداخت‌ ها را همزمان با ثبت نام کاربران در کلاس یا دوره خود ادغام کنید، می ‌توانید Profile Builder را با افزونه Paid Member Subscriptions ترکیب نمایید.

ترکیبی از Profile Builder و Paid Member Subscriptions می تواند به شما در ساختن یک سیستم قدرتمند کمک کند. به این ترتیب می توانید، فرم های ثبت نام کلاس را با یکپارچه سازی پرداخت ایجاد نمایید.

کلام آخر

اگر می خواهید درسی را تدریس کنید و یا دوره ای آموزشی داشته باشید، با افزونه ثبت نام کلاس وردپرس معرفی شده در بالا سایت خود را سفارشی کنید.

برای راه اندازی سایت نیز می توانید از متخصصان امن اس اس ال کمک بگیرید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :