مروری بر پلاگین های فروشگاه وردپرس

دسته بندی ها : سئو مونا اکبری
فروشگاه وردپرس

آیا به دنبال ساخت فروشگاه آنلاین هستید؟ آیا می خواهید بدانید که بهترین پلاگین فروشگاه وردپرس کدام است؟ انتخاب درست برای تجارت شما بسیار مهم است زیرا بستر بهتر، به معنای فرصت بیشتر است.

در این مقاله، ما 5 تا  از پلاگین های فروشگاه وردپرس را برای سال 2020 مقایسه خواهیم کرد.

با ما همراه باشید.

پلاگین فروشگاه وردپرس

در پلاگین تجارت الکترونیکی وردپرس برای سایت خود به دنبال چه چیزی باشید؟

تعداد زیادی پلاگین فروشگاه وردپرس در بازار وجود دارد. اما همه آنها از ویژگیهای مناسب مورد استفاده شما برخوردار نیستند..

به عنوان مثال، برخی از پلاگین های تجارت الکترونیکی برای فروش کالاهای دیجیتالی مانند کتاب های الکترونیکی، عکس ها، موسیقی و غیره ساخته شده اند و برخی دیگر برای فروش محصولات فیزیکی که نیاز به حمل و نقل دارند مناسب ترند.

فروشگاه وردپرس
فروشگاه وردپرس

1. WooCommerce

WooCommerce محبوب ترین پلاگین فروشگاه وردپرس است.

مزایای استفاده از WooCommerce

برنامه های افزودنی و مضامین – صدها برنامه افزودنی و تم برای WooCommerce در دسترس است که افزودن ویژگی های جدید به سایت تجارت الکترونیک را برای شما آسان می کند. مجموعه گسترده ای از مضامین بدان معنی است که هنگام انتخاب طرح و طرح سایت خود، گزینه های زیادی دارید.

از کالاهای دیجیتالی و فیزیکی پشتیبانی می کند – با WooCommerce می توانید بارگیری های فیزیکی و دیجیتالی (مانند کتاب های الکترونیکی، موسیقی، نرم افزار و موارد دیگر) را به فروش برسانید.

فروش محصولات وابسته یا خارجی – با استفاده از ووکامرس می توانید محصولات وابسته یا خارجی را به سایت خود اضافه کنید. بازاریاب های وابسته می توانند سایت های محصول ایجاد کنند و تجربه بهتری را در اختیار کاربران قرار دهند.

مدیریت موجودی کامل – WooCommerce مجهز به ابزاری برای مدیریت آسان موجودی شما یا حتی اختصاص دادن آن به مدیر فروشگاه است.

گزینه های پرداخت و حمل و نقل – WooCommerce از درگاه های پرداخت محبوب پشتیبانی داخلی دارد و شما می توانید بسیاری از گزینه های پرداخت دیگر را با استفاده از برنامه های افزودنی اضافه کنید. همچنین می تواند حمل و نقل و مالیات را محاسبه کند.

مستندات و پشتیبانی – مستندات عالی آنلاین برای ووکامرس موجود است. به غیر از اسناد، پایگاه دانش، میز راهنما و انجمن های نیز در دسترس است.

معایب WooCommerce

گزینه های بسیار زیاد – استفاده از ووکامرس بسیار آسان است، اما تعداد گزینه های موجود در صفحه تنظیمات می تواند برای کاربر جدید کاملاً ترسناک باشد.

یافتن افزونه ها – افزونه های زیادی برای WooCommerce در دسترس است، گاهی اوقات ممکن است کاربر برای ویژگی های مورد نیاز خود افزونه مناسبی پیدا نکند.

پشتیبانی از تم – WooCommerce با هر زمینه وردپرس کار می کند، اما تنظیم آن همیشه آسان نیست یا با تمام مضامین زیبا به نظر می رسد. شما به یک تم آماده WooCommerce نیاز دارید تا از مزایای آن بدون دردسر زیاد استفاده کامل کنید.

مقیاس پذیری – با بزرگتر شدن فروشگاه شما، باید برای تهیه مقیاس فروشگاه ووکامرس خود به یک ارائه دهنده میزبانی مدیریت شده مانند WP Engine بروید.

WooCommerce گزینه مناسبی برای هر نوع وب سایت تجارت الکترونیکی است. این یک جامعه بزرگ از توسعه دهندگان و کاربران، موارد اضافی و موضوعات، پشتیبانی عالی از وب سایت های چند زبانه و بهترین گزینه های پشتیبانی رایگان و پولی را دارد.

2. BigCommerce

BigCommerce یک بستر تجارت الکترونیکی کاملاً میزبانی شده است که ادغام یکپارچه با وردپرس را ارائه می دهد. به شما این امکان را می دهد تا هنگام مدیریت وردپرس برای مدیریت محتوای خود و اجرای وب سایت خود از یک پلت فرم تجارت الکترونیکی مقیاس پذیر استفاده کنید.

این یک افزونه قدرتمند ادغام برای وردپرس دارد که تعبیه محصولات خود در وردپرس را بسیار آسان می کند. این به طور خودکار ورود به سیستم، سبد خرید، حساب و سایر صفحات مهم را برای شما ایجاد می کند.

مزایای استفاده از BigCommerce

مقیاس پذیری بالا – شامل تمام ویژگی های مورد نیاز شما با امنیت درجه سازمانی، عملکرد بالا و مقیاس پذیری آسان است.

نگهداری کمتر – جدا نگه داشتن موتور تجارت الکترونیک از سایر مطالب، اجرای سایت وردپرس را آسان می کند.

فروش در چندین کانال – می توانید از آن برای فروش نه تنها در وب سایت خود بلکه در کانال های دیگر مانند فیس بوک، اینستاگرام و آمازون نیز استفاده کنید.

عدم پرداخت هزینه تراکنش – برخلاف برخی دیگر از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی، در ازای هر تراکنش هزینه ای از شما دریافت نمی کند. شما می توانید از دهها درگاه پرداخت برتر انتخاب کنید و فقط هزینه ارائه دهنده خدمات پرداخت را پرداخت کنید.

موارد منفی استفاده از BigCommerce

ادغام محدود – BigCommerce با تمام برنامه ها و ابزارهای شخص ثالث برتر ادغام می شود. با این حال، فروشگاه برنامه آن هنوز در حال رشد است و شما ممکن است ادغام برخی از برنامه های کم محبوب را پیدا نکنید.

آستانه فروش سالانه – آنها برای هر طرح آستانه فروش سالانه دارند. اگر به آن آستانه برسید، به برنامه بعدی ارتقا می یابید. این ممکن است با رشد کسب و کار شما هزینه ها را افزایش دهد.

BigCommerce یک پلت فرم تجارت الکترونیکی فوق العاده قدرتمند و در عین حال بسیار آسان است. این یک پلت فرم تجارت الکترونیکی SaaS است، اما با پلاگین BigCommerce WordPress شما می توانید بهترین های هر دو جهان را داشته باشید.

3. Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads به شما امکان می دهد بارگیری دیجیتالی را با استفاده از وردپرس به صورت آنلاین بفروشید. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای ویژگی های قدرتمندی برای ایجاد فروشگاه کالاهای دیجیتالی زیبا و کاربردی است.

ما از Easy Digital Downloads برای فروش نرم افزار خود مانند WPForms و MonsterInsights استفاده می کنیم.

مزایای استفاده از Easy Digital Downloads

طراحی شده برای فروش کالاهای دیجیتال – بارگیری آسان دیجیتال برای فروش بارگیری دیجیتال از ابتدا ساخته شده است. برخلاف پلاگین های فروشگاه وردپرس، که می تواند برای فروش انواع محصولات استفاده شود، EDD تجربه به مراتب بهتری را برای فروش کالاهای دیجیتال فراهم می کند.

آسان برای استفاده – بارگیری آسان دیجیتال بسیار آسان است، از همان ابتدا بلافاصله متوجه می شوید که چگونه محصولات را اضافه کنید و آنها را نمایش دهید. این برای تایمرهای اول واقعا مفید است.

برنامه های افزودنی – صدها برنامه افزودنی برای بارگیری آسان دیجیتال از جمله افزودنی هایی برای درگاه های پرداخت، سیستم عامل های بازاریابی و خدمات در دسترس است.

تم ها – بارگیری آسان دیجیتال تقریباً با هر قالب WordPress کار می کند، اما اگر هنوز موضوعی را انتخاب نکرده اید، Easy Digital Downloads دارای تم هایی است که مخصوص پلاگین ساخته شده است.

پشتیبانی عالی – پلاگین کاملاً مستند است و شما دارای انجمن پشتیبانی رایگان، فیلم، آموزش و حتی یک اتاق گفتگوی IRC هستید. همچنین یک گزینه پشتیبانی با اولویت برای کاربران برتر وجود دارد.

معایب Easy Digital Downloads

فقط بارگیری های دیجیتال – همانطور که از نامش پیداست، Easy Digital Downloads ایجاد سایت های تجارت الکترونیکی برای کالاهای دیجیتال را آسان می کند. اما اگر می خواهید کالاهای غیر دیجیتالی را همراه با بارگیری دیجیتال بفروشید، کاملاً پیچیده خواهد شد.

فروش محصولات خارجی – اگر می خواهید یک محصول خارجی یا یک محصول وابسته به فروشگاه EDD خود اضافه کنید، پس باید یک مورد شخص ثالث برای آن نصب کنید.

وقتی نوبت به فروش محصولات دیجیتالی بصورت آنلاین می رسد، ما معتقدیم که Easy Digital Downloads بهترین افزونه برای انجام این کار است. ما از بارگیری آسان دیجیتال، نه تنها در سایت های مشتری بلکه در چند پروژه خودمان، با موفقیت بسیار خوبی استفاده کرده ایم.

4. MemberPress

MemberPress به شما امکان می دهد محصولات و خدمات دیجیتالی مبتنی بر اشتراک را بفروشید. این بهترین افزونه عضویت در وردپرس با تعداد زیادی گزینه ادغام است. حتی می تواند با ووکامرس ادغام شود.

جوانب مثبت استفاده از MemberPress

فروش محصولات مبتنی بر اشتراک – به شما امکان می دهد محصولات مبتنی بر اشتراک، برنامه های عضویت، محتوای پرداخت به ازای هر بازدید و موارد دیگر را به راحتی بفروشید.

قوانین قدرتمند دسترسی – کنترل دسترسی قدرتمند به شما امکان تعریف سطوح دسترسی کاربر و محدودیت های محتوا را می دهد. فقط کاربران دارای مجوز می توانند به محتوای محدود دسترسی داشته باشند.

برنامه های افزودنی قدرتمند – می توانید آن را در فروشگاه WooCommerce یا LearnDash LMS خود ادغام کنید. تعداد زیادی برنامه افزودنی برای اتصال MemberPress با خدمات شخص ثالث وجود دارد.

موارد منفی استفاده از MemberPress

گزینه های پرداخت محدود – MemberPress فقط از PayPal، Stripe و Authorize.net پشتیبانی می کند.

قیمت گذاری سالانه – برنامه های قیمت گذاری فقط با شرایط سالانه در دسترس هستند.

MemberPress پلاگین کامل فروشگاه وردپرس ، برای فروش محصولات مبتنی بر اشتراک، فروش دوره ها یا ایجاد وب سایت عضویت است. این نرم افزار برای مبتدیان مناسب است و به راحتی می توان آن را با افزونه هایی گسترش داد که به شما امکان می دهد وب سایت تجارت الکترونیک خود را به هر جهتی که می خواهید ببرید.

5. Shopify

Shopify یک پلت فرم تجارت الکترونیکی با رشد سریع است که همه چیز را برای شما مدیریت می کند. . Shopify یک افزونه نیست اما یک راه حل کاملاً بی دردسر است.

مزایای استفاده از Shopify

فوق العاده آسان برای مبتدیان – جای نگرانی در مورد جنبه های فنی فروشگاه تجارت الکترونیکی مانند راه اندازی SSL، یکپارچه سازی با درگاه های پرداخت مختلف، جابجایی حمل و نقل، نگرانی در مورد مالیات و غیره نیست.

از کالاهای دیجیتالی و فیزیکی پشتیبانی می کند – چه کالاهای فیزیکی مانند پیراهن یا بارگیری دیجیتالی مانند موسیقی می فروشید، Shopify می تواند همه اینها را کنترل کند.

مدیریت کامل موجودی –

گزینه های پرداخت و ارسال – Shopify پذیرش کارت اعتباری را به صورت آنلاین و حضوری برای شما آسان می کند. سیستم حمل و نقل آنها روند ادغام شما را با ادغام مستقیم با ارائه دهندگان معروف مانند USPS ساده می کند.

فروشگاه Facebook و پین های قابل خرید – Shopify با همه چیز ادغام می شود. چه بخواهید فروشگاه Facebook ایجاد کنید و چه Pin های قابل خرید در Pinterest ایجاد کنید، همه کارها را می توانید با Shopify انجام دهید.

موارد منفی استفاده از Shopify

هزینه ماهانه بستر های نرم افزاری – Shopify برای استفاده از سیستم عامل خود که قابل مقایسه با خرید میزبان و تکمیل کننده های اضافی با استفاده از سایر افزونه های موجود در این لیست است، ماهیانه هزینه ای از شما دریافت می کند.

Shopify Payments – Shopify شما را تشویق می کند تا از بستر پرداخت آنها که از Stripe تغذیه می کند استفاده کنید و گزینه بسیار خوبی برای مبتدیان است. اما اگر می خواهید کارها را بیش از حد پیچیده کنید و از سیستم های خارجی استفاده کنید، Shopify هزینه اضافی از شما می گیرد.

اگر می خواهید یک پلت فرم قدرتمند داشته باشید بدون اینکه به مسائل فنی بپردازید، Shopify راه حل شماست.

گرچه هزینه ماهانه در ابتدا بد به نظر می رسد، اما برخورد بدون دردسر و آرامش خاطر مطمئناً ارزش آن را دارد زیرا به شما امکان می دهد روی آنچه که بهترین کار را انجام می دهید یعنی تجارت خود تمرکز کنید!

سخن پایانی

اگر می خواهید حداکثر کنترل، انعطاف پذیری و ویژگی هایی داشته باشید، WooCommerce بهترین راه حل برای شماست.

اگر نمی خواهید همه موارد فنی را مدیریت کنید، BigCommerce بهترین گزینه برای شماست. به شما امکان می دهد از یک پلت فرم تجارت الکترونیکی SaaS در کنار وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود استفاده کنید.

اگر فقط کالاهای دیجیتال می فروشید، Easy Digital Downloads می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین های فروشگاه وردپرس را برای سایت خود پیدا کنید..

منبع

مونا اکبری
مونا اکبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :