انجام خدمات سئو

دسته بندی ها : سئو نفیسه رفیع پور
انجام خدمات سئو

به عنوان منبع اصلی ترافیک وب سایت، مهم است که وب سایت شما در صفحات مربوط به نتایج موتور جستجو بهینه شوند. وب سایت های بهینه شده ترافیک واجد شرایط تر، آگاهی از مارک تجاری، هدایت و تبدیل ترافیک را ارائه می دهند. با دریافت و انجام خدمات سئو نه تنها ترافیک قابل توجی را به سمت وب سایتتان جذب نمایید بلکه رتبه وب سایت را در رتبه بندی های گوگل ارتقا دهید.

سئو شامل طیف وسیعی از مهارت ها و فعالیت ها می شود،  که شروع آن با تحقیق در مورد کلمات کلیدی و ایجاد یک استراتژی، سپس سئو فنی، ایجاد محتوا، توسعه و بهینه سازی و در آخر روابط عمومی دیجیتال و پیوند ها. این فعالیت ها برای سنجش موفقیت باید در یک استراتژی در نظر گرفته شوند.

با تمرکز دقیق بر نیاز های شما و همراه بودن با تغییرات مداوم الگوریتم های موتور جستجو، با شما همکاری خواهیم کرد تا یک استراتژی قدرتمند بلند مدت برای سود های افزایشی ایجاد کنیم.

توضیح بخش های مختلف خدمات سئو

1. Ongoing SEO Management – مدیریت سئو

سئو فرآیندی مداوم در تمام طول عمر وب سایت است. در سازمان، وب سایت، عوامل خارجی مانند رقابت و توسعه مداوم الگوریتم Google تغییراتی ایجاد خواهد شد.

این بدان معنی است که ضروری است وب سایت سازمان شما به طور منظم مورد بازبینی، بهینه سازی و ردیابی قرار گیرد.

مدیریت مداوم سئو روشی قدرتمند برای ایجاد ترافیک لازم از طریق بررسی ها و به روزرسانی های مداوم در سایت شما است. در طول عمر وب سایت، این دستاورد ها می توانند به عنوان منبع قدرتمندی از ترافیک ساخته شوند.

مدیریت سئو شامل بهینه سازی فنی و محتوایی، ارتباط پیوندی، تحقیقات کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقبا است. برای اطمینان از یک استراتژی کارآمد و موفق در جستجوگر ها، هر قسمت باید به درستی نگهداری و به روز شود. با دریافت و انجام خدمات سئو بر روس سایت شما توسط تیم امن اس اس ال، دیگر نیازی به نگرانی درباره مدیریت سئو سایت خود نخواهید داشت.

2. Technical SEO – سئو فنی

با گذشت زمان در می یابید که مشکلات فنی وب سایت، مانع دریافت رتبه مناسب وب سایت در نتایج موتور جستجو می شود. دلیل این امر این است که  یا وب سایت کند است، یا موتور های جستجو قادر به جستجوی کارآمد آن نیستند.

برای اطمینان از اینکه موتور های جستجو شما را به عنوان یک وب سایت معتبر می دانند، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به درستی بهینه شده است. سئو فنی برای حسابرسی و بهبود عملکرد جستجوی شما به یک تیم فنی ماهر و آگاه نیاز دارد.

اگر Google نتواند در وب سایت شما را به درستی عمل خزیدن را انجام دهد یا فهرست بندی کند، محتوای شما در صفحات مربوط به نتایج موتور جستجو نمایش داده نمی شود.

3. Content SEO – سئو محتوا

محتوای خوب یعنی آنچه که مخاطب شما جستجو می کند با آنچه شما نوشته اید مطابقت دارد. معنادار نگه داشتن آن برای مخاطبان کلیدی در آگاهی ، توجه ، تعامل و حمایت از رانندگی است. موتور های جستجو نیز این را می دانند و به همین دلیل است که نداشتن یک استراتژی محتوای مناسب، عملکرد ارگانیک وب سایت شما را خراب می کند.

موتور های جستجو می خواهند محتوای خوبی در اختیار کاربران خود قرار دهند، بنابراین ایجاد محتوای آگاهانه که برای مخاطبان شما مفید باشد، کلید سئو قوی و طولانی مدت است.

سئو محتوا برای ایجاد محتوای با عملکرد بالا و با توجه به اصطلاحاتی که مخاطبان شما جستجو می کنند، تحقیق در مورد کلمات کلیدی، نوشتن متن با کیفیت، قالب بندی مناسب و تجزیه و تحلیل رقبا متکی می باشد. شما با رزرو یکی از پلن های سئو مجموعه امن اس اس ال و انجام خدمات سئو توسط این مجموعه از بهترین محتوا نویسان و سئو کار های محتوایی بهره مند شوید.

4. Digital PR – روابط عمومی دیجیتال

روابط عمومی دیجیتال به افزایش حضور آنلاین برند شما، بهبود تعامل با مخاطبان و همچنین اعتماد موتور های جستجو به وب سایت شما کمک می کند. از طریق توسعه محتوا، تجزیه و تحلیل آن ها و ایجاد بک لینک و غیره، تیم امن اس اس ال یک کمپین PR دیجیتال منحصر به فرد ایجاد خواهد کرد که مخاطبان شما را تحریک کند.

روابط عمومی دیجیتال با ذکر ویژگی های انتشارات آنلاین مرتبط و معتبر، حضور آنلاین سازمان شما را افزایش داده و تعامل را بهبود می بخشد. کار ما شامل یافتن ژورنالیست های مرتبط با سازمان شما و کار با آن ها برای ایجاد پیوند هایی است که مخاطب مناسب را به وب سایت شما هدایت می کند. چنین پیوند هایی به عنوان یک سیگنال واضح به Google نشان می دهد که سایت شما معتبر می باشد و برای کاربران خود ارزش قائل است.

5. SEO Migration – مهاجرت سئو

اجرای صحیح انتقال وب سایت می تواند فرآیند دشواری باشد؛ که اگر به طور نادرست انجام شود، می تواند تأثیر منفی زیادی بر ترافیک ارگانیک شما بگذارد. ما فرایند های تحقیق و آزمایش را در هر مرحله از انتقال وب سایت اجرا می کنیم تا هرگونه کاهش در بازدید های ارگانیک را تا حد ممکن کاهش دهیم.

اگر در حال طراحی مجدد، سازماندهی مجدد یا تغییر مارک تجاری وب سایت سازمان خود هستید، باید تاثیری که مهاجرت وب سایت می تواند بر ترافیک ارگانیک شما داشته باشد را در نظر بگیرید.

مجموعه امن اس اس ال با انجام خدمات سئو و با درگیر کردن SEO در هر مرحله از روند انتقال وب سایت، از ترافیک ارگانیک محافظت خواهید کرد. هنگامی که به درستی بررسی شود، مهاجرت وب سایت حتی می تواند بر عملکرد ارگانیک شما تأثیر مثبت بگذارد.

انجام خدمات سئو

6. Localisation SEO – سئو محلی سازی

برای مشاغل آنلاینی که در چندین کشور فعالیت می کنند، سئو بین المللی بخش بسیار مهمی برای پیشرفت و یافته شدن توسط مخاطبان، می باشد. محتوای شما به چندین زبان باشد یا نه، ما می توانیم با بهینه سازی برای جستجوی بین المللی اطمینان حاصل کنیم که وب سایت شما در همه کشور هایی که به آن نیاز دارید عمل می کند. همچنین می توانیم به سازمان های دارای مکان فیزیکی کمک کنیم تا از طریق اجرای صحیح SEO محلی توسط کاربران محلی پیدا شوند.

در ادامه نیز بازدیدکنندگان محلی را از طریق ترکیبی از عوامل موجود در صفحه، لیست دایرکتوری های محلی، ایجاد بک لینک و لیست های بررسی به وب سایت شما هدایت کنیم.

7. SEO Audit – حسابرسی SEO

اگر می خواهید رتبه بندی سازمان خود را برای سوالات مرتبطی که جستجو ی شوند بهبود دهید، بررسی دقیق وب سایت شما بهترین مکان برای شروع است. حسابرسی های SEO تیم امن اس اس ال می تواند عملکرد فنی، تجزیه و تحلیل ایرادات محتوا و تجربه کاربر وب سایت شما را ارزیابی کنند تا بهترین فرصت ها را برای بهبود پیدا نمایند.

ممیزی جامع SEO بهترین مکان شروع برای سازمان هایی است، که به دنبال بهبود بازدید های ارگانیک خود هستند. ما یک بررسی کامل از وب سایت شما انجام خواهیم داد تا زمینه هایی را برای بهبود پیدا کنیم که بیشترین تأثیر را بر عملکرد ارگانیک شما خواهند داشت.

انجام خدمات سئو

منبع

نفیسه رفیع پور
نفیسه رفیع پور

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :