ویژگی های بهترین سئو

دسته بندی ها : سئو, مقالات پریا اصبری
بهترین سئو

برای اینکه بتوانید به فردی موفق در زمینه سایت خود باشید و محتواهای سایتتان را در صفحات اول ببینی، لازم است بهترین سئو ممکن را روی سایت خود پیاده سازی کنید. ما در این جا موارد لازم را به شما خواهیم آموخت، پس ما را همراهی کنید.

9 مورد از آن چه باید در مورد بهترین سئو بدانید

1. مخاطبان و صنعت شما

 • شما در چه صنعتی هستید؟
 • رقبای برتر شما چه کسانی هستند؟
 • رقبای شما عمدتاً کجا تجارت می کنند؟
 • آن ها در درجه اول استراتژی سئوی خود را چگونه اجرا می کنند؟
 • کدام رقابت شدیدترین است؟

این سوالات و موارد دیگر گام‌های بعدی شما را در شکل‌ گیری استراتژی سئو بوده و این بخش ‌های متحرک مختلف به ‌زودی با توجه به کارهای بعدی که باید انجام دهید، مورد توجه کامل قرار خواهند گرفت.

2. برای داشتن بهترین سئو، تحقیق کلمات کلیدی بسیار مهم است

همانطور که مخاطبان و هنجارهای صنعت خود را برای سئو به کار می گیرید، تحقیق کلمات کلیدی ضروری است. بهتر است درک محکمی از هنجارها، تغییرات بازار صنعت و همچنین شخصیت های خریدار و نحوه تأثیر آنها بر استراتژی کلی SEO داشته باشید.

3. هدف کاربر

هدف کاربر در پشت کلمات کلیدی چیزی است که برای موفقیت هر کمپین سئو کاملاً حیاتی می باشد

4. تجزیه، تحلیل و گزارش

اگر نمی توانید نتایجی را که کمپین به دست می آورد، به طور دقیق گزارش کنید، پس چگونه می توانید انتظار داشته باشید که تنظیمات دقیقی را که یک کمپین سئو به آن نیاز دارد، انجام دهید؟

وقتی کلمات کلیدی و صفحات فرود را نسبت می دهید، به راحتی می توانید ببینید که دقیقا چه کلمات کلیدی و صفحات فرود، محرک های اصلی اجرای فرآیند سئو و استراتژی کلی سئو شما هستند. با انجام مؤثر این کار، می ‌توانید تنظیمات را به درستی انجام دهید.

5. سئوی موبایل

ایندکس mobile-first با تمرکز بر وب سایت های تلفن همراه استاندارد واقعی گوگل برای جستجو است. حرکت گوگل به سمت تلفن همراه، آغاز عصر جدیدی را برای داشتن بهترین سئو نشان می ‌دهد.

6. خزیدن

اگر معماری وب ‌سایت شما نامناسب است، یا لینک‌ های داخلی شما غیرفعال می باشد و یا اگر حتی فایل sitemap.xml ندارید، خزیدن سایت شما برای موتورهای جستجو دشوار خواهد بود. علاوه بر این، مشکلات عمده مربوط به خطاهای 404 در سایت می تواند به خزیدن و نمایه سازی نیز آسیب برساند. مسائل دیگر مشکلات فنی است که از خزیدن عنکبوت ها در سایت جلوگیری می کند.

7. نمایه سازی

نمایه سازی با خزیدن کاملاً متفاوت است. در حالی که این دو عمل به هم مرتبط هستند، اما متقابل نیستند. انجام کارهایی مانند noindex، nofollow به صورت غیر موثر بر نمایه سازی تأثیر منفی می گذارد.

وقتی فهرست ‌بندی درستی انجام نمی ‌دهید، می ‌توانید تمام بخش‌ های سایت خود را در هنگام خزیدن در نظر نگیرید. این همچنین می تواند منجر به مشکلات عملکرد رتبه بندی عمده در نتیجه شود.

8. سئو فنی

هنگامی که چیزی در جنبه فنی سئو از بین می رود، کل وب سایت شما ممکن است آسیب ببیند. در اینجا چند نمونه هستند.

9. محتوا

محتوا همچنان یکی از استانداردهای واقعی است که توسط آن متخصصان SEO پیوندهایی را جهت کمک به افزایش رتبه برای کمک به ایجاد جریان ترافیک به یک وب سایت به دست می آورند.

بهترین سئو

کلام آخر

برای داشتن بهترین سئو لازم است 9 مورد بالا را به خوبی انجام دهید تا بتوانید در صفحات برتر گوگل قرار گرفته و در نتیجه درآمدتان افزایش یابد.

برای اینکه سئو سایتتان به صورت حرفه ای و تضمینی انجام شود، متخصصان امن اس اس ال شما را یاری خواهند کرد. جهت دیدن پلن های سئو روی کلمه مربوطه کلیک نمایید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :