افزونه های مناسب برای آزمون

دسته بندی ها : تکنولوژی, مقالات پریا اصبری
افزونه آزمون ساز پیشرفته

بسیاری از وب سایت های محبوب از آزمون ها برای افزایش تعامل کاربران در وب سایت های خود استفاده می کنند. در این مقاله، ما افزونه آزمون ساز پیشرفته برای وردپرس را معرفی و بررسی می نماییم.

معرفی افزونه آزمون ساز پیشرفته

1. Formidable Forms

یک افزونه آزمون ساز پیشرفته وردپرس است که با یک فرم ساز ساده و قدرتمند دراگ و رها کردن ارائه می شود.

Formidable Forms به قالب ‌های فرم قدرتمند مجهز می باشد.

ویژگی

با استفاده از این افزونه می توانید آزمون هایی ایجاد کنید که به طور خودکار امتیاز می گیرند. به علاوه، راه ‌های مختلفی برای قالب ‌بندی نمره آزمون وجود دارد، از جمله تعداد کل پاسخ‌ ها، نمره، درصد پاسخ ‌های صحیح و موارد دیگر.

2. LearnDash

LearnDash یکی از بهترین افزونه های LMS وردپرس است و دارای یک ویژگی آزمون قدرتمند می باشد که به شما امکان می دهد هر نوع مسابقه ای را که نیاز دارید، ایجاد کنید.

دارای چندین نوع سوال از جمله:

تک گزینه ای، چند گزینه ای، متن آزاد، مرتب سازی، تطبیق، مقاله، پر کردن جای خالی و نظرسنجی می باشد.

برخی از ویژگی‌ های دیگر عبارتند از:

آزمون‌ های زمان‌ بندی ‌شده، سؤالات تصادفی، بانک سؤال، آزمون ‌های چند صفحه‌ ایو موارد دیگر.

گزینه ‌های آزمون پست شامل تغییر مسیرها، پیام ‌ها، نمایش نتایج آزمون در سبک‌ های مختلف، تابلوی امتیازات، گواهی ‌ها و سطوح است.

3. Interact Quiz Maker

یک برنامه قدرتمند مبتنی بر وب، برای تولید آزمون‌ و استفاده از آن ها جهت ایجاد سرنخ، فالوور در رسانه‌ های اجتماعی، ایجاد ترافیک و بهبود تبدیل است.

ویژگی ها:

 • شما با استفاده از این افزونه آزمون ساز پیشرفته می توانید سبک ها، رنگ ها، طرح های مختلف و بیش از 800 قالب آزمون آماده را انتخاب نمایید.
 • می توانید از سیستم امتیازدهی برای نشان دادن نتایج در پایان استفاده کنید.

4. WP Quiz

یک افزونه انعطاف پذیر و آسان است. از ویژگی های این افزونه می توان به اضافه کردن تصاویر به پرسش ها و پاسخ ها، راه اندازی مجدد آزمون، نشان دادن نتایج در پایان و موارد دیگر اشاره کرد.

ویژگی ها:

 • WP Quiz دارای دو گزینه استایل است: مسابقه چند صفحه ای یا تک صفحه ای. شما توانایی اسکرول خودکار و اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را دارید.
 • نسخه حرفه ای این افزونه به شما اجازه می دهد تا کاربران را مجبور به انجام عملی برای مشاهده نتایج، تصادفی کردن پرسش ها و پاسخ ها، تایمر شمارش معکوس و نمایش تبلیغات کنید.

5. Quiz and Survey Master

یک آزمون منعطف و نظرسنجی وردپرس است. از چندین نوع سؤال، از جمله چند گزینه ای، درست و نادرست، پر کردن جاهای خالی و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این  افزونه آزمون ساز پیشرفته به شما امکان ایجاد چندین صفحه ی نتیجه را می دهد، بنابراین می توانید آن ها را بر اساس امتیاز کاربر سفارشی کنید. همراه با پشتیبانی ایمیل، گواهینامه ها، تابلو های امتیازات، نکات، جعبه نظرات و موارد دیگر می باشد.

نسخه حرفه ای این افزونه دارای افزونه هایی است که به شما امکان گزارش، تجزیه، تحلیل، ادغام بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر را می دهد.

افزونه آزمون ساز پیشرفته

6. Quiz Cat

یک افزونه رایگان مسابقه وردپرس با رابط کاربری آسان و گزینه های عالی برای ایجاد آزمون است.

ویژگی ها:

 • امکان اضافه کردن تصویر به هر سوال و پاسخی را می دهد.
 • یک صفحه شروع و پایان برای مسابقه خود ایجاد کنید.
 • به هر پاسخ می توان امتیاز داد.

7. HD Quiz

یکی دیگر از افزونه های مسابقه رایگان عالی برای وبلاگ است. یک طراحی واکنش گرا دارد و به شما امکان ایجاد آزمون های نامحدود با هر تعداد سوال و پاسخ که نیاز دارید، می دهد.

همچنین می‌توانید از تصاویر GIF به همراه پرسش‌ ها و پاسخ‌ های خود استفاده کنید.

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

تایمر مسابقه، نکات ابزار سوال برای نکات، اشتراک گذاری اجتماعی، استفاده از تصاویر به عنوان پاسخ، امتیازدهی و موارد دیگر.

کلام آخر

در این محتوا چند افزونه آزمون ساز پیشرفته را معرفی و بررسی نمودیم، شما بر اساس نیاز خود می توانید برترینش را انتخاب کنید.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :