بررسی المنتور و ویژگی های آن

دسته بندی ها : تکنولوژی, سئو پریا اصبری
المنتور

المنتور به کاربران وردپرس اجازه می دهد که با استفاده از تکنیک کشیدن و رها کردن، با یک حالت پاسخگوی داخلی، وب سایت خود را ایجاد و ویرایش کنند. کشیدن و رها کردن به این معنی است که عناصر مختلف طراحی، مانند دکمه ها، فرم ها و تصاویر را فقط با کشیدن و رها کردن، بدون نیاز به کد حرکت می دهند.

المنتور چیست چگونه کار می کند؟

مانند سایر موارد یک صفحه ساز افزونه است. بنابراین المنتور را در بالای وردپرس نصب کرده و تم وردپرس را با آن ویرایش می نمایند.

برخی از ویژگی های المنتور چیست؟

اکنون به بررسی ویژگی های مهم المنتور می پردازیم.

کتابخانه قالب قوی

کتابخانه المنتور شامل تعدادی الگو است که می توان تنها با یک کلیک از آن استفاده کرد.

کنترل های طرح بندی دقیق

با استفاده از المنتور می توان قسمت ها، ستون ها، ابزارک ها و حاشیه را به صورت دستی تنظیم کرد و دقیقا در محل مورد نظر قرار داد. درواقع می توان عناصر محتوا را که قبلاً در صفحه وجود دارند، تنظیم کرده و به مکان های جدید منتقل نمود. این عناصر شامل عناوین، متن، تصاویر، نمادها، فاصله ها، تقسیم کننده ها، دکمه ها، فیلم ها، گالری های تصویر، شمارنده ها، کد کوتاه، توصیفات و غیره است.

بازسازی آسان و سابقه تجدید نظر کامل

المنتور با روش هایی می تواند اشتباهات را جبران کند. درواقع دارای یک تاریخچه تجدید نظر کامل می باشد، به این معنی که می توان در صورتی که چیزی را که به هم ریخته و قابل تعمیر نیست، به نسخه قبلی صفحه برگرداند.

آنچه می بینید همان چیزی است که دریافت می کنید

به این معنی که نسخه ی صفحه ای که در رابط المنتور مشاهده می شود دقیقاً همان چیزی است که بازدیدکنندگان قرار است، ببینند.

بنابراین

انعطاف پذیری و قابل توسعه بودن برای توسعه دهندگان، ویرایشگر بلوک و کنترل کامل بر خروجی، المنتور را تبدیل به یک صفحه ساز پیشرفته کرده است. به سادگی قابل درک برای سازندگان صفحه می باشد و همچنین یکی از مواردی است که بیشترین ویژگی ها را به صورت رایگان در اختیار قرار می دهد. در اصل برای افرادی که می خواهند به تنهایی و بدون داشتن مهارت های برنامه نویسی طراحی، صفحه های عالی ایجاد کنند، گزینه مناسبی می باشد.

تفاوت بین المنتور پرو و المنتور چیست؟

نسخه رایگان المنتور شامل: سرصفحه ها، جعبه های متن، ویجت های تصویر، ویجت های ویدئویی، ویجت های گالری، توصیفات، ویجت های تقسیم کننده می باشد. المنتور پرو علاوه بر این ویژگی ها، اسلایدها، نمونه کارها، جداول قیمت، چرخ فلک های تصویری، ابزارک های شمارنده، پنجره های باز شو، ابزارک های دکمه و پاورقی سفارشی را تشکیل می دهد. همچنین می توان فونت های سفارشی را اضافه نموده و از ویجت های بیشمار برتر استفاده کرد.

المنتور

سخن پایانی

المنتور اغلب به عنوان افزونه ایجاد صفحه برتر برای وردپرس شناخته می شود. طراحی غنی از ویژگی ها، قوی و در دسترس بودن تم ها و افزونه های ثانویه، آن را به راهی انعطاف پذیر و در دسترس برای ایجاد وب سایت تبدیل می کند.

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :