تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

دسته بندی ها : سئو سمیه مهدی زاده
تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی یا عبارات جستجو فرآیندی است که بازدید کنندگان را از طریق جستجوی ارگانیک و پولی به وب سایت شما می آورد. بدین ترتیب، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی نقطه شروع و سنگ بنای کمپین های بازاریابی جستجو است.

با توجه به اینکه چه سوالاتی بازدید کنندگان وب سایت شما در موتور های جستجو تایپ می کنند، بازاریاب های جستجو می توانند، محتوا و صفحات خود را برای ایجاد ترافیک بیشتر و افزایش نرخ تبدیل بهتر تنظیم کنند. به همین دلیل، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای متخصصان سئو و پی پی سی مهارت مهمی است.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی به افزایش تبدیل ها، یافتن بازار های جدید و بهینه سازی هزینه کمک می کند. اما برای غلبه بر رقابت کلمات کلیدی، شما به تصمیم گیری زمان بر نیاز دارید.

آیا واقعاً می خواهید هر روز ساعت ها به صفحات گسترده و نمودار ها نگاه کنید؟ این کار اتلاف وقت محسوب می شود و روند تجزیه و تحلیل و همچنین شاخص های مهم عملکرد بازاریابی را برجسته می کند. و علاوه بر اولویت بندی اقدامات به منظور افزایش عملکرد پی پی سی، کارایی شما هم بسیار بهبود می بخشد.

اهمیت تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

بازاریابی ذاتا تحلیلی است. دامنه آزمایش بازاریابی با آزمایش میدانی و عملکرد بازاریابی کلیدی برای بهینه سازی تخصیص بودجه و دستیابی به بازار است. و از آنجایی که کلمات کلیدی در کل کمپین جستجوی شما حکم می کنند، آنالیز کلمات کلیدی باید تمرکز اصلی شما باشد.


تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی به شما این امکان را می دهد تا:


۱- بهینه سازی مصرف
: بودجه بیشتری را برای کلمات کلیدی موفق توزیع کنید. و هزینه های بیهوده را برای کسانی که نتیجه نمی دهند حذف کنید.


۲- افزایش تبدیل ها: شناسایی و تمرکز بر روی تبدیل کلمات کلیدی به منظور بهینه سازی نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه خوب است.


۳- روند چشم: آگاهی از فرکانس جستجوی کلمات کلیدی، بینشی در مورد رفتار بازار ایجاد می کند. که می توانید در چندین جنبه از تجارت خود استفاده کنید.


۴- اولویت بندی زمان: عملکرد کلمه کلیدی اهمیت کمپین را نشان می دهد. وقت خود را صرف بهینه سازی مناطقی کنید که بیشترین تأثیر را در خط اصلی شما دارند.


۵- یافتن بازارهای جدید: از تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای گسترش تلاش های طولانی مدت و آگهی های گرم مرتبط استفاده کنید.

با وجود تمام مزایا، اکثر بازاریاب های جستجو تقریبا زمان کافی را برای بررسی کلمات کلیدی نمی گذرانند، زیرا وقت گیر و تکراری است. با استفاده از نرم افزار کلمات کلیدی از ورد استریم، آنالیز کلمات کلیدی و استفاده از داده ها به صورت خودکار و ساده انجام شده است و باعث می شود تا شما بهره وری بیشتری داشته باشید.

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی


نرم افزار ورد استریم کاملا پویا است، بنابراین کلمات کلیدی افرادی که برای یافتن وب سایت شما وارد شده روزانه به حساب شما اضافه می شوند. ابزار کشف خودکار کلمات کلیدی با جدید ترین اطلاعات بازدید، به روز می شوند.

کلمات کلیدی جدید بر اساس قوانینی که هنگام تقسیم بندی آن ها تنظیم کرده اید، به گروه ها منتقل می شوند. به عبارت دیگر، پیشنهادات تقسیم بندی کلید واژه، معیار های لانگ تیل و میزان بازدید شما همیشه به طور خودکار بر اساس داده های فعلی می باشد.

تجزیه و تحلیل رایگان کلمات کلیدی پی پی سی را دریافت کنید. یک ابزار رایگان جامع است که به شما کمک می کند تا عملکرد کمپین های ادوردز خود را براساس چندین معیار اصلی مانند موارد زیر ارزیابی کنید:
1. بهینه سازی کلمه کلیدی لانگ تیل
2. استفاده موثر از کلمات کلیدی منفی
3. نمره کیفیت

درباره ورد استریم

ورد استریم به شما این امکان را می دهد که نمره خود را با رقبای مشابه مقایسه کنید. این حس را ایجاد می کند تا بدانید در فضای رقابتی مناسب کجا قرار دارید و همچنین، چگونه می توان تنظیماتی را انجام داد که باعث بهبود عملکرد شما و افزایش بازگشت سرمایه شود و این یک تحلیل تخصصی است.

منبع


سمیه مهدی زاده
سمیه مهدی زاده

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :