روش های بالا بردن سئو

دسته بندی ها : سئو پریا اصبری
بالا بردن سئو

بالا بردن سئو به معنی بهینه سازی موتور جستجو (سئو) می باشد که وب سایت شما در رتبه های بالای نتیجه موتورهای جستجو قرار بگیرد.

استراتژی های زیر می تواند در بالا بردن سئو برایتان مفید باشد.

محتوای مرتبط و معتبر را منتشر کنید

محتوای معتبر و باکیفیت، اصلی ترین گزینه برای بالا بردن سئو می باشد و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد. این محتوای با کیفیت ترافیک سایت را افزایش می دهد، که اعتبار و ارتباط سایت بهبود می یابد.

یک عبارت کلیدی خاص را برای هر صفحه محتوا در وب سایت خود شناسایی و هدف قرار دهید. به این فکر کنید که خواننده شما چگونه می‌تواند آن صفحه خاص را با جستجوی عبارتی بیابد.

  • محتوا

فراتر از URL صفحه، عنوان و محتوا بیشترین تأثیر را در رتبه بندی موتورهای جستجو دارد. عبارت کلیدواژه خود را چندین بار در سراسر صفحه (یک یا دو بار در پاراگراف های آغازین و پایانی و دو تا چهار بار دیگر در طول محتوای باقی مانده) تکرار کنید. پیوند استراتژیک به منابع مرتبط بسیار مهم است.

فراموش نکنید که برای برجسته کردن این عبارات کلیدی، از تگ های برجسته، مورب، عنوان (مخصوصاً H1) و سایر تگ های تاکیدی برای بالا بردن سئو استفاده کنید.

محتوای خود را به طور منظم به روز کنید.

محتوایی که به طور مرتب به روز می شود به عنوان یکی از بهترین شاخص های مرتبط بودن سایت در نظر گرفته می شود. محتوای خود را بر اساس یک برنامه زمان بندی مشخص به روز رسانی کنید.

  • وبلاگ نویسی

نوشتن محتوای اضافی و غنی از عبارات کلیدی، در وبلاگ خبری دپارتمان شما می تواند به بالا بردن سئو کمک کند.

اطلاعات متا

  • عنوان متا

عنوان متا، همان عنوان در نتایج موتورهای جستجو است که در بالای پنجره مرورگر نمایش داده می شود و مهم ترین اطلاعات متا می باشد. پس برای بالا بردن سئو باید عنوان متا را درست انتخاب کنیم.

توضیحات متا را به عنوان نمایشگر پنجره سایت خود در نظر بگیرید. توصیفی مختصر و جذاب جهت تشویق افراد برای ورود به سایت). یک متا توضیحات خوب معمولاً شامل دو جمله کامل است.

  • نامک

نامک به ندرت برای جدول بندی رتبه بندی موتورهای جستجو استفاده می شود. با این حال، شما باید قبلاً عبارات کلیدواژه خود را بشناسید، بنابراین آن ها را به نامک اضافه کنید.

از یک سایت با ارزش برای بالا بردن سئو، لینک داشته باشید

یک صفحه وب غنی از محتوا و معتبر به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا در مورد آنچه که به آن علاقه دارند بیشتر بیاموزند، این اتفاق وب‌سایت‌های دیگر را جذب می‌کند تا به صفحه شما لینک دهند.

از تگ های alt استفاده کنید

همیشه تصویر و رسانه ویدیویی خود را با استفاده از تگ های alt یا توضیحات متنی جایگزین توصیف کنید. آنها به موتورهای جستجو اجازه می دهند تا صفحه شما را پیدا کنند، که بسیار مهم است ( به خصوص برای افرادی که از مرورگرهای متنی یا صفحه خوان استفاده می کنند.)

نتیجه گیری

5 مورد از روش های بالا بردن سئو در این مقاله گفته شد که با رعایت این اصول می توان به افزایش بهینه سازی سایت کمک کرد و در نتایج جستجو گوگل سایت را به صفحات اول ارتقا داد.

بالا بردن سئو

منبع

پریا اصبری
پریا اصبری

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :